Starosta a radní odpovídali na dotazy

Ani nepříjemná zima a průvan neodradily skupinky lidí, které se ve středu 21. listopadu postupně střídaly u pódia při výstupu ze stanice metra Opatov. Tam se od 17 hodin uskutečnilo setkání obyvatel Prahy 11 se starostou Daliborem Mlejnským a radními Evou Štampachovou, Janem Meixnerem a Milanem Česalem.

Nejčastější dotazy se týkaly zejména výstavby sportovně-rekreačního Vodního světa na Jižním Městě a platanů, které byly vysazeny v Centrálním parku a vinou chyby dodavatele uschly. Kromě toho obyvatele zajímala čistota u stanic metra, problém s bezbariérovými výstupy z těchto stanic, ale i zvyšování nájemného.

Pro návštěvníky byly připraveny malé marmeládové koláčky s číslem 11 uprostřed a svařené červené víno.

Další setkání, na němž mohou obyvatelé pokládat své dotazy starostovi a radním, se uskuteční 5. prosince v rámci zahájení vánočních trhů na pochozí zóně na Hájích. Při této příležitosti bude slavnostně pokřtěna nová kniha o Praze 11.

Setkání se starostou Opatov01 Setkání se starostou Opatov02 Setkání se starostou Opatov03 Setkání se starostou Opatov04 Setkání se starostou Opatov05 Setkání se starostou Opatov06 Setkání se starostou Opatov07 Setkání se starostou Opatov08 Setkání se starostou Opatov09 Setkání se starostou Opatov10 Setkání se starostou Opatov11 Setkání se starostou Opatov12