Příměstské tábory s JS FAN nabízí bohatý program

Jazyková škola JS FAN již tradičně, letos už po osmé, pořádá letní tábory s angličtinou pro děti ve věku 4 až 12 let, a to hned v několika lokalitách a obdobách. 

Letní prázdniny jsou pro děti zpravidla obdobím plným her, pohody, klidu a volnočasových aktivit. Zároveň jsou příležitostí poznat nové kamarády, zažít nové věci a možná se i něco naučit. Ptáte se, kde se všechny tyto atributy nejlépe skloubí? Odpověď je jednoduchá – na letním táboře.

Prvním druhem jsou příměstské tábory na Chodově, pořádané v prostorách Základní školy a mateřské školy Chodov ve spolupráci s městkou částí Praha 11. Děti se v rámci tohoto tábora mohou těšit na opravdu bohatý program. V dopoledních hodinách hravou a interaktivní formou probíhá výuka anglického jazyka, vedená zkušenými lektory. Odpoledne se pak děti mohou těšit například na návštěvu ZOO Praha a požární stanice a také na plno her a soutěží, v rámci nichž si procvičí probíranou slovní zásobu z dopolední výuky. Nenechte se ale zmýlit jazykovým zaměřením. Tábor je určen jak pokročilým dětem, tak i naprostým začátečníkům, kteří se s angličtinou doposud nesetkali. Díky možnosti využít velkou zahradu mateřské školy a blízkosti hostivařského lesoparku budou navíc děti, jak jen to počasí dovolí, na čerstvém vzduchu. Postaráno o ně přitom bude včetně obědů a svačin, a to ve všech Vámi zvolených dnech od 7 do 18 hodin.

Další variací příměstských táborů v nabídce JS FAN je tábor s výukou angličtiny a bruslením na in-line bruslích v pražských Běchovicích, který je organizován teprve druhým rokem a už tak se těší velké oblibě, a týdenní tábor s angličtinou v krásném prostředí Krkonoš. V rámci pobytového tábora navíc táborníky čeká zábavná celotáborová hra, letos s názvem „Cesta do pravěku“ a dále aktivity jako karneval, večerní hra, pouť či táborák.

 Ačkoli se program jednotlivých táborů JS FAN mírně liší, jedno mají společné. Nabízejí dětem program, který je nejenom bude bavit, ale který je také něco naučí a zcela přirozeným způsobem tak spojí příjemné s užitečným.

V případě spokojenosti lze pokračovat s jazykovou školou JS FAN i v průběhu školního roku, a to v některém z mnoha kurzů, které pro děti všech věkových kategorií JS FAN pořádá.

Na Vaše děti se těší Renáta Prokopová (ředitelka jazykové školy) a celý kolektiv JS FAN.