Čarodějnice na Jižáku

Organizace Proxima Sociale o.p.s  a Ymca o.s., konkrétně nízkoprahový klub Jižní pól a nízkoprahový klub Ymkárium, spolu již tradičně organizují akci Čarodějnice na Jižáku.

V letošním roce se akce bude konat ve čtvrtek 23. dubna na louce v blízkosti metra Opatov směrem k ulici Starochodovská. Jejím cílem je oslovit širokou veřejnost, především pak rodiče s dětmi, kteří se budou moci účastnit mnoha zajímavých aktivit a programůNa akci pak budou vypomáhat dobrovolníci z řad klientů našich klubů.

Budou přichystány soutěže o sladké odměny, k dispozici bude veliká trampolína, stolní fotbálek, slack line, proběhne výtvarný a žonglérský workshop, bude možnost sítotisku, malování na obličej a určitě ještě něčeho dalšího zajímavého. Celý program bude doprovázen hudbou. Akce bude probíhat od 14 do 18 hodin.

Společné pořádání akce je vyústěním dlouhodobé a úzké spolupráce obou organizací při pomáhání dětem a mládeži v obtížných životních situacích. Nízkoprahové kluby Ymkárium a Jižní pól působí na Jižním Městě již řadu let a úspěšně zde poskytují své služby.