Termíny čištění komunikací ve správě MČ Praha 11 v roce 2014

Termíny čištění komunikací ve správě MČ Praha 11 v roce 2014

Ulice (úsek)

dne

dne

dne

7. května ( úsek Skřivanova – Pod Vodojemem )

23.04.

09.07.

09.10.

7. května ( úsek K Dubu –Skřivanova)

16.04.

02.07.

02.10.

Dobrovolského

30.04.

16.07.

16.10.

Donovalská (úsek Brechtova - Ke Stáčírně)

30.04.

16.07.

16.10.

Dunovského

07.05.

23.07.

23.10.

Hejplíkova

07.05.

23.07.

23.10.

Hněvkovského - parkoviště

14.05.

30.07.

30.10.

Chodovecké náměstí

14.05.

30.07.

30.10.

K Dubu

16.04.

02.07.

02.10.

K Remízku

16.04.

02.07.

02.10.

Kazimírova

07.05.

23.07.

23.10.

Ke Skále

30.04.

16.07.

16.10.

Ke Sv. Izidoru  ( první polovina )

16.04.

02.07.

02.10.

Ke Sv. Izidoru ( druhá polovina )

23.04.

09.07.

09.10.

Klecandova

07.05.

23.07.

23.10.

Kolmistrova

07.05.

23.07.

23.10.

Kryštofova

07.05.

23.07.

23.10.

Lažanského

23.04.

09.07.

09.10.

Malebná ( úsek Ke Sv. Izidoru – slepý konec )

23.04.

09.07.

09.10.

Malebná ( úsek K Remízku –Ke Sv. Izidoru)

16.04.

02.07.

02.10.

Medkova ( úsek Ke Sv. Izidoru – Pod Vodojemem )

23.04.

09.07.

09.10.

Medkova ( úsek K Remízku– Ke Sv. Izidoru)

16.04.

02.07.

02.10.

Mirošovská

07.05.

23.07.

23.10.

Mokrá

07.05.

23.07.

23.10.

Na Sádce

16.04.

02.07.

02.10.

Nad Lomy

23.04.

09.07.

09.10.

Nad Pahorkem

14.05.

30.07.

30.10.

Nedbalova

30.04.

16.07.

16.10.

Obrovského

14.05.

30.07.

30.10.

Pacajevova

07.05.

23.07.

23.10.

Pištěkova

30.04.

16.07.

16.10.

Pod Vodojemem

23.04.

09.07.

09.10.

Rujanská

30.04.

16.07.

16.10.

Saudkova

16.04.

02.07.

02.10.

Skřivanova

16.04.

02.07.

02.10.

Starobylá

07.05.

23.07.

23.10.

Stýblova

07.05.

23.07.

23.10.

Šperlova

30.04.

16.07.

16.10.

Švabinského ( úsek Ke Sv. Izidoru – Pod Vodojemem )

23.04.

09.07.

09.10.

Švabinského ( úsek K Dubu – Ke Sv. Izidoru)

16.04.

02.07.

02.10.

Švecova

30.04.

16.07.

16.10.

U Kolonie

23.04.

09.07.

09.10.

U Nové dálnice

14.05.

30.07.

30.10.

U Rybářství

07.05.

23.07.

23.10.

U Stojanu

14.05.

30.07.

30.10.

U Transformační stanice

07.05.

23.07.

23.10.

V Benátkách

16.04.

02.07.

02.10.

V Lomech

23.04.

09.07.

09.10.

V Opatově

07.05.

23.07.

23.10.

Vápeníkova

07.05.

23.07.

23.10.

Verdiho

16.04.

02.07.

02.10.

Vojtíškova – prostřední parkoviště

16.04.

02.07.

02.10.

Volkovova

30.04.

16.07.

16.10.

Vycpálkova

30.04.

16.07.

16.10.

Wagnerova

07.05.

23.07.

23.10.

Za Rybářstvím

07.05.

23.07.

23.10.

Zakouřilova ( úsek Ke Sv. Izidoru – Pod Vodojemem )

23.04.

09.07.

09.10.

Zakouřilova ( úsek K Remízku – Ke Sv. Izidoru )

16.04.

02.07.

02.10.

Zastrčená

14.05.

30.07.

30.10.

Zimákova

07.05.

23.07.

23.10.

Čenětická

14.05.

30.07.

30.10.

Blažimská ( úsek od kruh.objezdu po ul. Divišovskou )

14.05.

30.07.

30.10.

Divišovská

14.05.

30.07.

30.10.

Šternovská

14.05.

30.07.

30.10.