BUĎTE U TOHO! Na Jižním Městě se odehraje repríza Superfinále!

Poprvé od Superfinále 2013 se, v pátek 15. listopadu od 20 hodin, střetnou týmy Pedro Pedrez Chodov a 1. SC WOOW Vítkovice. V dubnu z O2 Arany odešel vítězně tým Vítkovic, ale dnes je rozložení sil úplně jiné. Oba týmy před sezónou opustilo několik osobností a ztráty Patrika Dóži, Martina Zozuláka či Maxe Wahlgrena na straně Chodova a reprezentantů Petra Kološe, Tomáše Sladkého, Martina Tokoše a Patrika Suchánka na straně Vítkovic se nepodařilo dostatečně vykompenzovat.  Chodov se po desíti kolech AutoCont extraligy nachází na čtvrtém místě, Vítkovice pak dokonce na desátém tabulky.

„Oba týmy se nacházejí podobné situaci. Nám i Vítkovicím odešlo přes léto mnoho důležitých hráčů a ten proces jejich nahrazení samozřejmě chvilku trvá. My věříme, že právě takový zápas jako je ten s Vítkovicemi nás může nakopnout a definitivně dát zapomenout na vlažný vstup do sezóny,“ říká jeden z trenérů Chodova David Podhráský. Svého trenéra doplňuje i aktuálně nejproduktivnější hráč soutěže Tom Ondrušek, který před sezónou posílil Chodov z konkurenčního Tatranu. „Zápasy s Vítkovicemi jsou vždy kvalitní a také velmi emotivní. Proto se moc těším a věřím, že, i když forma zatím není ideální, vyhrajeme a potěšíme naše fanoušky.“
Dubnový souboj v O2 Areně sledovalo 10.451 diváků a my věříme, že i páteční souboj bude velmi ostře sledovaný a Sportovní hala na Jižním Městě bude praskat ve švech. Vždyť na obou stranách nalezneme mnoho členů reprezentačního kádru a jména jako Matěj Jendrišák, Tom Ondrušek, Ondřej Mikeš či Tomáš Sýkora na straně Chodova a Jan Jelínek, Lukáš Veltšmíd či Jakub Hubálek na straně Vítkovic zaručují špičkový florbal.
V příloze naleznete volnou vstupenku, kterou si můžete vytisknout. Pokud budete mít zájem o blokování sedaček, tak mě neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na Vaši návštevu