Přijďte do Zahrady na zumbu!

Přijďte si psychicky odpočinout, dát si do těla a hlavně se vyřádit, do KC Zahrada. Čekají Vás milé instruktorky, příjemný a duchem mladý kolektiv.

ZUMBA – KC ZAHRADA, Malenická 1784, Praha 11

Lekce Zumby je vhodná pro všechny věkové kategorie, stačí mít jen chuť do něčeho nového. V jednotlivých skladbách se opakují podobné, snadné kroky, které zvládnou všichni, aniž by měli taneční nebo aerobikové zkušenosti. Každý si do pohybu vloží kus sebe. Hlavní je si hodinu užít, psychicky si odpočinout, zacvičit si, nebo spíše si zatančit a věřte, že po naší lekci se budete opravdu cítit dobře.

V hodině Zumby jsou kombinovány svižnější a pomalejší části, tzv. přerušovaný kardio trénink, díky kterému dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Zumba není rumba! Ani samba! A není hanba ji navštěvovat, protože dospělí se při Zumbě stávají tak spontánními, jako by na chvíli byli dětmi. Hravost a společenskost Zumby umožní dospělým oživit endorfiny zasypané prachem dávno zapomenutých dětských pískovišť. Hodina Zumby je neverbální párty, latinsko-americká hudba hraje nahlas, dáte průchod emocím, tělo dostane aerobní trénink, hlavně však provětráte duši.

Rezervace na tel. 271 910 246. Ceny: 90 Kč/1 lekce, 400 Kč/permanentka 5 lekcí, 750 Kč/permanentka 10 lekcí.

S originálem tohoto článku 50% sleva na jednu lekci pro jednu osobu (platí pro středeční hodinu 19-20.00 hod.). Akce platí do 28.2.2013.

Těším se na Vás.

Zuzana Šandová

Zumba instruktor

Člen ZIN