Probuďme Afriku!

Máte chuť udělat dobrý skutek a zároveň nasbírat příjemné zážitky? Přijďte se v sobotu 3. listopadu 2012 zúčastnit programu, jehož výtěžek půjde na pomoc Africe. Akci vymysleli současní a bývalí studenti Gymnázia Opatov.

Program bude rozdělen na dvě části. Ta první se uskuteční od 15.00 v prostorách ZŠ Květnového vítězství, bude formou besedy a těšit se můžete na zajímavé hosty. Pozváni jsou zástupci UNICEF, obyvatel Čadské republiky či muž, který v roce 2009 projel Afriku trabantem. Vstupné bude dobrovolné. A ani vaše žaludky nepřijdou zkrátka. Dobrého čaje i domácích buchet bude dostatek.

Druhá část programu, koncert, vypukne v 17.00 v blízké SH Jižní Město. Můžete se těšit na vystoupení skupin Derelict a Magnetikum. Zazpívá také zpěvačka Markéta Konvičková. Vstupné bude 100 Kč.

A na co konkrétně půjde výtěžek akce? Peníze poputují na podporu UNICEF, podpoříme projekt nezávadná voda – hygiena. Pomůžeme zpřístupnění pitné a nezávadné vody v Africe. Bližší informace o této problematice si můžete přečíst na webových stránkách www.probudmeafriku.ic.cz. Na těchto stránkách se dozvíte více o programu, o občanském sdružení Snažíme se pomáhat, které akci organizuje, i o těch, kteří nám pomáhají.

Vy můžete také pomoci. Přijďte si užít příjemný program a zároveň pomozte Africe. Těšíme se na vás!