Florbalový tým Chodova se střetne s klubem SSK Future

Ve čtvrtek 4. 10. od 17:55 se ve Sportovní hale Jižní Město (Květnového vítězství 1554) odehraje utkání Chodova s týmem SSK Future. Půjde o TV utkání, proto proto klub pořádá velkou chodovskou mobilizaci fanoušků.

V akci bude možné vidět všechny chodovské hvězdy v čele s Matějem Jendrišákem, který se již po třech utkáních usadil, stejně jako v minulé sezóně, v čele kanadského bodování extraligy mužů. Kromě mnoha hvězd a skvělého florbalu návštěvníky u vchodu přivítají krásné Fatpipe girls, bude možné si koupit drobné fanouškovské předměty atd.

O přestávkách proběhnou utkání mladých nadějí obou týmů a také bude možné vyhrát v přestávkové soutěži permanentní vstupenku na celou sezónu či si nechat podepsat chodovské reprezentanty Matěje Jendrišáka a Janu Vojáčkovou během pozápasové autogramiády.

Po třech kolech extraligy mužů má tým Chodova plný počet 9 bodů, v posledním domácím utkání rozstříleli florbalisty Liberce 15:4.

Více informací o zápase a dalších akcích naleznou zájemci na webu, facebooku a youtube kanálu ChodovTV: