Fanouškům chodovského florbalu 7. 4. 2012

Všichni jsou zváni na semifinále play off Fortuna Extraligy. Po vítězné čtvrtfinálové sérii s Panthers Otrokovice hrají TJ JM Pedro Perez Chodov s týmem 1.SC WOOW Vítkovice. Semifinálová série se již rozběhla dvěma zápasy v Ostravě. Po sobotním nezdaru v neděli dokázali hráči Chodova ukořistit výhru a stav série je tedy vyrovnaný 1:1.

Série pokračuje dvěma zápasy na naší domácí půdě ve Sportovní hale Jižní Město. Všichni jsou srdečně zváni.

3. utkání semifinále
TJ JM Pedro Perez Chodov - 1.SC WOOW Vítkovice
sobota 7. 4. 2012 17:00 hod.

4. utkání semifinále
TJ JM Pedro Perez Chodov - 1.SC WOOW Vítkovice
neděle 8. 4. 2012 18:30 hod.

Přijďte podpořit chodovské hráče, bojují o historický postup do finále soutěže. Vítěz semifinálové série má šanci bojovat o titul šampióna v jednom utkání Superfinále, které se odehraje 21. dubna ve vysočanské O2 aréně.

Vítkovicím mají v letošní sezóně co vracet. V prosinci ve velké bitvě o Pohár České Pojišťovny je porazily 7:5 a nyní chtějí rozhodně uspět.

Návětěvníci se mohou těšit na předzápasovou show nebo bohatý přestávkový program, ve kterém se bude soutěžit o hodnotné ceny. Ale hlavně bude k vidění špičkový florbal.

Kdo by chtěl před dalšími zápasy semifinále popřát hráčům štěstí, nabudit je, nebo jim prostě jen něco vzkázat, nechť píše na kabina@florbalchodov.cz a vzkazy se objeví přímo na zdi šatny chodovských bojovníků!

Pozvánku na zápas si lze prohlédnout také na http://www.youtube.com/watch?v=4lC8PPgHylM&list=FLfY_FLVHSKI0ny5iPP704Pg&index=1&feature=plcp