Na Jižní Město dorazí o víkendu týmy Liberce a Trutnova

Herbadent SJM Praha 11 po výhře nad Bohemkou drží pětibodový náskok a může o víkendu 11. 2. a 12. 2. 2012 udělat další dva velké kroky k vítězství základní části ženské Extraligy.

Do konce základní části ženské Extraligy chybí 6 kol a boj o co nejlepší pozice začíná pomalu vrcholit. Další 2 zápasy ze základní části se ukrojí tento víkend, kdy na Jižní Město dorazí týmy Liberce a Trutnova. Herbadent SJM Praha 11 po výhře nad Bohemkou drží pětibodový náskok a může udělat další dva velké kroky k vítězství základní části, což by Herbadentu zajistilo nejen první výběr soupeře pro čtvrtfinále play off, ale také jistotu, že obě případné série začnou v domácím prostředí.

V sobotu přijede čtvrtý tým aktuální tabulky Crazy girls Liberec, který potřebuje každá bod v boji o 3. – 5. místo. Herbadent se v letošní sezóně střetl s Libercem již dvakrát. V Liberci v rámci Extraligy zvítězil 9:2 a stejným výsledkem Herbadent zvítězil i ve finále Poháru České pojišťovny. Liberec dorazí i s mládežnickými reprezentantkami Mlejnkovou, Kosovou či Leierovou, členkami širšího kádru áčka Koníčkovou, Kabelákovou a Paulovičovou nebo exherbadentími hráčkami Moťkovou, Dostalíkovou a Masárovou, takže se diváci rozhodně mají na co těšit. Utkání začíná v sobotu 11. února od 16:00 hod ve Sportovní hale Jižní Město.

V neděli se na Praze 11 představí poslední tým tabulky FBK 001 Trutnov-Nové Město. Na hřišti Trutnova zvítězil Herbadent 12:1 a doma se bude chtít tomuto výsledku minimálně přiblížit. Příznivci florbalu se tak mohou přijít podívat na souboj prvního s posledním. Zápas startuje v neděli 12. února ve 14:00 hod.