Úvodní rozhovor s ředitelku společnosti MEDICO primářkou MUDr. Jitku Vydrovou.

Paní doktorko, jak dlouho působíte se společností MEDICO na Jižním Městě?

Bezmála 20 let a poskytujeme zdravotní péči v oborech interní medicína, kardiologie, ultrazvuk, neurologie, rehabilitace, ortopedie, ušní nosní krční a foniatrie, alergologie a imunologie, onkologie a dermatologie.

Co bylo myšlenkou založení lékařské společnosti MEDICO?

Tenkrát v roce 1992 nám šlo o to, vytvořit pro klienty (pacienty) lékařské zázemí v rodinné atmosféře, to tady prostě chybělo. Perfektní servis s návazností lékařských služeb, to vše pod jednou střechou. Zakládáme si na špičkovém lékařském vybavení a individuálním přístupu a samozřejmě na nejmodernější diagnostické technice.

Pro hodně zaměstnaných lidí je důležitá ordinační doba?

Určitě souhlasím. Právě proto jsou důležitou součástí komfortu našich služeb ordinační hodiny od 7 do 19 hodin, tak abychom vyšli vstříc zaměstnaným klientům.

Co si slibujete od přestěhování z vašeho působiště v  zažitém „zeleném domku“ blízko ulice v Průčelí právě do Polikliniky Opatovská?

Věříme, že pacienti ocení stálou snahu o zlepšování zdravotnických služeb v poliklinice a najdou v nových prostorách moderní a příjemné prostředí pro řešení svých zdravotních potíží a také nadstandardní péči.

Díky za rozhovor a ať se vám v nových prostorách daří.

DF