Full servis pod jednou střechou

V dnešní době hraje čas podstatnou, možná nejdůležitější roli. Často máme den rozpočítaný skoro na minuty a tak je příjemné zjistit, že některé změny nám čas prostě výrazně zkrátí. Na začátku roku se totiž do polikliniky Opatovská přestěhuje společnost MEDICO, s.r.o. – Poliklinika ambulantních specialistů. Zjednodušeně řečeno - kompletní škála lékařských služeb pod jednou střechou.

Pro čtenáře Klíče jsem vyzpovídala sympatickou ředitelku společnosti MEDICO primářku MUDr. Jitku Vydrovou.

Paní doktorko, jak dlouho působíte se společností MEDICO na Jižním Městě?

Bezmála 20 let a poskytujeme zdravotní péči v oborech interní medicína, kardiologie, ultrazvuk, neurologie, rehabilitace, ortopedie, ušní nosní krční a foniatrie, alergologie a imunologie, onkologie a dermatologie.

Co bylo myšlenkou založení lékařské společnosti MEDICO?

Tenkrát v roce 1992 nám šlo o to, vytvořit pro klienty (pacienty) lékařské zázemí v rodinné atmosféře, to tady prostě chybělo. Perfektní servis s návazností lékařských služeb, to vše pod jednou střechou. Zakládáme si na špičkovém lékařském vybavení a individuálním přístupu a samozřejmě na nejmodernější diagnostické technice.

Pro hodně zaměstnaných lidí je důležitá ordinační doba?

Určitě souhlasím. Právě proto jsou důležitou součástí komfortu našich služeb ordinační hodiny od 7 do 19 hodin, tak abychom vyšli vstříc zaměstnaným klientům.

Co si slibujete od přestěhování z vašeho působiště v  zažitém „zeleném domku“ blízko ulice v Průčelí právě do Polikliniky Opatovská?

Věříme, že pacienti ocení stálou snahu o zlepšování zdravotnických služeb v poliklinice a najdou v nových prostorách moderní a příjemné prostředí pro řešení svých zdravotních potíží a také nadstandardní péči.

Díky za rozhovor a ať se vám v nových prostorách daří.

DF

Co možná nevíte:
Budovu Polikliniky Opatovská spravuje a kompletně rekonstruuje Společnost Medifin a.s. Nedávno byla dokončena rekonstrukce atria. Pacienti tady naleznou širokou škálu lékařských služeb a přímo v budově polikliniky také novou lékárnu, která slaví roční výročí znovuotevření a svou akční nabídkou určitě potěší všechny pacienty. Lékárna poskytuje velký sortiment léků, nízké doplatky a velmi výhodné ceny na volně prodejný sortiment. Nově také přijímá eRecepty. Samozřejmostí je odborné poradenství a příjemný personál.