Florbalové finále Poháru České pojišťovny mužů a žen s účastí jihoměstských oddílů

Dva týmy žen a dva týmy mužů budou v pondělí 19. prosince bojovat ve finále florbalového poháru. V obou kategoriích má Jižní Město své zastoupení.

Od 16 hodin se hale Arena Sparta - Podvinný mlýn v Kovanecké ulici ve Vysočanech utkají hráčky úřadujícího mistra České republiky Herbadent Sportovní Jižní Město Praha 11 a Crazy Girls FBC Liberec. Hráčky Herbadentu budou usilovat již o šesté pohárové vítězství v řadě.

V sestavě budou i Denisa Billá, Magdalena Cepek-Žižková, Anet Jarolímová, Kristýna Jílková, Magdalena Kotíková, Eliška Krupnová, Dominika Šteglová a Tereza Urbánková, hráčky, které v národních dresech získaly minulý týden ve švýcarském Sankt Gallenu na mistrovství světa pro Českou republiku bronzové medaile. Z trenérské lavičky je povedou stejně úspěšné trenérky Karolína Šatalíková, Markéta Šteglová a kondiční trenér Daniel Hejret.

 

Letošní florbalový rok poté od 19 hodin na stejném místě uzavře finále poháru mužů, v němž se utkají hráči TJ Jižní Město Pedro Perez Chodov s týmem 1. SC WOOW Vítkovice. Nastoupí tak proti sobě dva dosud nejlepší týmy florbalové extraligy. Po dvaceti letech existence oddílu TJ JM Chodov se mu poprvé podařilo postoupit do finále jedné ze dvou nejdůležitějších florbalových soutěží v ČR.

 

Nenechte si ujít výborný florbal a přijďte povzbudit oba týmy z Jižního Města.

Vše podstatné k finále najdete na:
www.florbalchodov.cz
www.cfbu.cz
www.florbal.cz
www.herbadentflorbal.cz

Vstupenky na utkání si lze objednat v předprodeji v síti Ticketportal zde.

Cena vstupenek v předprodeji je 50,- Kč (na celý finálový den), na místě poté zaplatíte 100,- Kč. Při předložení letáku (info u trenérů nebo na adrese sekretar@florbalchodov.cz) dostanete na místě k lístku za 100,- Kč druhý zdarma. Děti do 150cm výšky mají vstup na utkání zdarma.

 

Finále ChodovFinále poháru ČP