Boj o finále Poháru České Pojišťovny

Pozvánka na florbalovou bitvu o finále Poháru České Pojišťovny v úterý 6. prosince 2011 od 20:10 hod. Na utkání s týmem Billy Boy Mladá Boleslav zve TJ JM Pedro Perez Chodov.

Všichni příznivci chodovského florbalu jsou zváni na úterní florbalovou bitvu o finále Poháru České Pojišťovny.

Los přiřadil soupeře z Mladé Boleslavi, s kterým mají hráči TJ JM Pedro Perez Chodov, v poslední době, kladnou vzájemnou bilanci. Vyřadili ho ve čtvrtfinále play off 2011 a také v letošní sezóně Fortuna Extraligy vyšli ze vzájemného měření sil vítězně. Oba týmy mají jedinečnou šanci postoupit do finále pohárové soutěže. Chodov už nyní zopakoval své nejlepší umístění v poháru, když v roce 2003 ztroskotal v semifinále poháru na Tatranu Střešovice. Ale rozhodně chtějí víc.

V posledním ligovém utkání s Brnem, které vyhráli 8:4, se v hledišti sešlo "pouhých" 112 příznivců a byla to jedna z nejhorších návštev na chodovském florbale za poslední 3 roky. Bylo by výborné to v úterý změnit a dokázat, že na Chodově diváci na florbal chodí. Nechť si všichni příznivci vezmou s sebou svoji rodinu, známé, kamarády a dokažou, že nedělní divácký výpadek byl jen náhodný. Vstupné je zdarma!!! 

TJ JM Pedro Perez Chodov vs. Billy Boy Mladá Boleslav
úterý 6. 12. 2011 od 20:10 hod.
Sportovní hala Jižní Město
Květnového vítězství 1554, zastávka bus 154, 170, 203 Brechtova