Hráčky Herbadentu o víkendu dvakrát zvítězily

O víkendu čekal hráčky Herbadent SJM Praha 11 náročný dvojzápas na horké moravské půdě.

Olomouc i Brno sice patří spíše ke spodku tabulky, přesto, vzhledem k cestování a některým zdravotním problémům, nečekalo hráčky nic lehkého. V sobotu se toto tušení také potvrdilo, když se Herbadent těžce prokousával k vítězství 3:1. Všechny branky navíc padly až v poslední části hry. Posíleny vydřeným vítězstvím se hráčky Herbadentu přesunuly do Svitav, kde strávily noc a ráno se vydaly do Brna.

Zápas s Židenicemi pak už byl o něčem jiném. Herbadent od začátku diktoval tempo hry a postupně navyšoval skóre až na konečných 12:1. V utkání se blýskly především autorky čtyř branek Eliška Krupnová a Kristýna Jílková. Herbadent je tak i po 11 odehraných zápasech na čele tabulky s plným počtem bodů.

Další utkání čeká hráčky Herbadent SJM Praha 11 hned v úterý, kdy opět pojedou do Olomouce, kde tentokrát sehrají čtvrtfinálové utkání Poháru České pojišťovny.

Krom ligových výsledků zaujalo i vítězství týmu Herbadent složeného z bývalých hráček Herbadent SJM Praha 11 na mezinárodním turnaji Prague Masters!

Extraliga žen
FBS Olomouc vs. Herbadent SJM Praha 11  1:3
TJ Sokol Brno Žiednice vs. Herbadent SJM Praha 11

1. juniorek
FBC PD Dědek Česká Lípa vs. Herbadent SJM Praha 11  0:4
FBC Pitbullky Kolín vs. Herbadent SJM Praha 11  1:4

Liga starších žákyň
Herbadent SJM Praha 11 vs. FbŠ Bohemians  1:2
SKP Olympia Kutná Hora vs. Herbadent SJM Praha 11   3:2