Klokani se připravuji v pátek na Kladno

Po domácí výhře nad Benagem čeká futsalisty Bohemians v rámci 6.kola Chance ligy duel na půdě FK SAT-AN Kladno, které je nováčkem soutěže. Utkání v kladenské sportovní hale začíná 4. 11. ve 20:30 hod.

FK SAT-AN Kladno nezačalo ligu vůbec dobře a po úvodních třech kolech bylo předposlední. Ve 4.kole narazilo na dalšího nováčka ze Šumperka, kterého porazili 5:2. Horší je zatím jen Slávia, Šumperk a Andy Liberec, jenž má utkání s Bohemians k dobru. Hráči SAT-ANu odehráli poslední kolo v Teplicích, kde sahali po bodech, ale Balticflora si díky zahraničním hráčům připsala další tři body do ligové tabulky. Na Kladně hraje také Petr Šnídl, který tam před sezónou odešel na hostování, ale proti klokanům nenastoupí. Dalšími dobrými hráči jsou Antonín Holub, Kamil Výborný a Michal Jaráb. Tito všichni hráči hrají fotbalovou ČFL, ale kvůli sobotnímu utkání na hřišti soupeře by do pátečního utkání neměli zasáhnout. Hráči Bohemians by si měli dávat pozor také na Tomáše Fitzela s Davidem Millerem. Prvně jmenovaný vsítil Teplicím hattrick.

Balticflora Teplice - SAT-AN Kladno 5:4 (2:1)

Branky: 2. Pakhomov (Tolstov), 16. Pakhomov, 34. Ramada (Ricardo), 36. Guilherme (Tolstov), 37. Tolstov (Ricardo) - 12. Fitzel, 26. Chrobák (Hafenrichter), 29. Fitzel, 35. Fitzel (Müller).
Teplice: Račuk, Brejcha - Tolstov, Ramada, Gui, Konečný, Pakhomov, Ricardo, Djatlov, Kilián, Mažári, Blažek.
Kladno: Čížek, Konečný - Hafenrichter, Šnídl, Müller, Fitzel, Chrobák, Fujdiar ml. , Chaloupka, Švambera.

Zájemci mohou utkání sledovat také na serveru http://www.onlajny.cz/match/index/id/31999.