Herbadent je v semifinále, soupeřem mu bude finský Classic

Hráčky Herbadent SJM Praha 11 zvládly roli favoritek, když porazily lotyšské Rubene 7:1 a postoupily do semifinále Champions Cupu, kde je čeká vítěz skupiny B a finský mistr SC Classic.

Ve čtvrtečním zápase narazil Herbadent podle očekávání na zataženou obranu lotyšského mistra, přes kterou se špatně prosazovalo. Nicméně Herbadent hrál trpělivě a když v polovině zápasu během 50 sekund vstřelil 2 branky, tak definitivně zlomil odpor Rubene. Ve druhé polovině utkání si tak již mohly zahrát všechny hráčky a trenérky mohly pošetřit síly některých klíčových článků sestavy.

V pátečním semifinále čeká Herbadent od 13:00 souboj s tradičním finským týmem Classic SC, který má ve svém středu florbalovou legendu Katriina Saarinen, která i v 39. letech umí rozhodovat zápasy a elitní střelkyni Eliisu Alanko, která na turnaji zaznamenala již 7 branek (ve dvou zápasech!)

Zda se tygr prokouše do semifinále je možné sledovat přímo ve ŠkoEnergo aréně v Mladé Boleslavi, nebo v přímém přenosu kanálu ČT4 Sport.

Další info zde.