Víkend s florbalem, mužský A-tým v neděli, ženský A-tým po oba dny

Tým TJ Jižní Město Chodov zve příznivce na úvodní utkání chodovských A-týmů v nové sezóně.

O víkendu se rozběhnou utkání nejvyšší soutěže mužů a žen. Oba chodovské týmy mají ty nejvyšší ambice a všichni věří, že se 21. 4. 2012 společně potkají na florbalovém Superfinále. Tato sezóna je totiž první, ve které se rozhodne o mistrovi ČR pouze v jednom utkání Superfinále, do kterého chtějí postoupit oba týmy.

Mužský A-tým vstupuje do sezóny utkáním s nováčkem soutěže, týmem z Havířova. Utkání začíná v neděli 18. 9. od 17:00 hod. ve Sportovní hale Jižní Město. V utkání se představí poprvé v mistrovském utkání posila z Bulldogs Brno Michal Kotlas, pikantní zápas čeká také na Matěje Jendrišáka a Honzu Bindera, kteří v havířovském týmu vyrůstali.

Ženský A-tým začíná o víkendu dvěma zápasy Extraligy žen. Nejprve v sobotu od 19:00 hod. přivítají v hale TJ JM Chodov tým Děkanka SK Praha 4, v neděli pak od 14:00 hod. v hale TJ Jižní Město Chodov úřadující mistryně z týmu Herbadent SJM Praha 11. Po utkání se pak mohou chodovští fanoušci přesunout do Sportovní haly Jižní Město, kde začíná v 17:00 hod. utkání mužské Fortuna Extraligy Chodov - Havířov.

Členové oddílu mají stejně jako v minulém roce vstup na utkání zdarma.