Nová anketa: Jak nejlépe využít 20.000 Kč

Třetí cena za nový vzhled polikliniky Opatovská je 20.000 Kč. Otázkou je, jak nejlépe tuto částku využít.

V článku Výběr nového vzhledu polikliniky Opatovská, ze dne 22. 2. 2010, jsme nabídli našim čtenářům možnost hlasovat v anketě Pomozte nám s výběrem barevného řešení pro polikliniku Opatovská a vybrat si tak vzhled objektu polikliniky Opatovská ze tří možných návrhů.

Tuto možnost dala společnost Medifin s.r.o., která stála za budoucí rekonstrukcí tohoto objektu.

Také další tisk informoval o této akci, například Mladá fronta DNES ze dne 4. 3. 2010 v článku Poliklinika se vybarví informovala podrobně o možnostech hlasování včetně formy anketního lístku odevzdaného na podatelnu.

Jak je dále v uvedeném článku řečeno, hlas do ankety poslalo 2 179 lidí.

Vítěznou variantou se stala barevná varianta, kterou podpořilo 1011 lidí. Na druhém místě se umístila bílá možnost, pro kterou hlasovalo o téměř 200 lidí méně, a tmavá varianta se líbila nejmenšímu počtu lidí.

Zúčastnili jsme se také soutěže Fasáda roku 2010, kde jsme získali třetí umístění v kategorii Rekonstrukce a výhru 20.000 Kč za realizaci vnější rekonstrukce a využití tohoto barevného řešení objektu polikliniky.

Nerudovskou otázku „co s tím“ (tedy s 20.000 Kč) se nyní opět snažíme vložit na bedra Vás, čtenářů a sousedů, kdy bychom chtěli znát Váš názor, jak nejlépe tyto peníze investovat.

K tomuto cíli slouží nová anketa v pravém sloupci dole, která běží od dnešního, pondělního, dne.

P1010006