Gardenpárky jsou na obzoru

Občanské sdružení YMCA Praha pořádá druhým rokem akci Garden párky ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Jižní Město
Prázdniny se blíží a s nimi tradiční Gardenpárky. Občanské sdružení YMCA Praha je pořádá již druhým rokem ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Jižní Město. Akce se bude konat 23. června od 14. hodin na zahradě DDM JM. Zváni jsou nejen děti ale také lidé, kteří chtějí příjemně prožít den.
Také letos máme připravený bohatý program plný her, soutěží a workshopů. Návštěvníci se mohou naučit žonglovat, účastnit se turnaje ve frisbee nebo si jen tak zahrát fotbálek či petanque.
Zejména děti ocení rozmanité soutěže o zajímavé odměny. Děti budou moci změřit své síly např. v překonání opičí dráhy a horké lávy nebo ve skákání v pytli.
Všichni se pak jistě budou dobře bavit při malování na obličej a výrobě odznáčků. Návštěvníci si tak mohou domů odnést, kromě spousty zážitků, cen ze soutěží, navíc i vlastnoručně vyrobený odznáček. Samozřejmě nebude chybět ani grilování.
Občanské sdružení YMCA Praha provozuje nízkoprahový klub Ymkárium na Jižním Městě již řadu let. Klub je otevřen pro všechny děti a mladé lidi z Jižního Města od 6 do 26 let. Služby jsou poskytovány bezplatně, anonymně a v bezpečném prostředí.