Vítěz lokálního kola soutěže Antifetfest na Praze 11

Sedmičlenná porota rozhodla o vítězi filmové soutěže Antifetfest na Praze 11. Stal se jím snímek Kdo si dá? týmu Fake Club z Klubu Jižní pól.

Porota ve složení obvodní metodičky prevence Helleny Holečkové, sociálních kurátorek Martiny Cermanové a Šimony Teturové, referentky zdravotnictví Věry Urbanové, protidrogové koordinátorky Dagmar Žďárské, Tomáše Klímy z Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky a Vlastimila Nečase z Národního monitorovacího střediska pro drogy a drogové závislosti rozhodla nejtěsnějším poměrem o vítězství filmu s tématem rizikového chování mládeže. Gratulace míří za Jiřím Holickým, Karolínou Tůmovou, Pavlou Jánskou, Sárou Kudrnovou a Klárou Dvořákovou. Snímek Kdo si dá? postupuje do celopražského finále.

Předání cen vítěznému jihoměstkému filmu se odehrálo v předvečer pražského finále v klubu Jižní pól. Fotografie naleznete na http://jiznipol.rajce.idnes.cz/2011-06-14_Predavani_cen_za_Antifetfest/. To ještě nikdo netušil, že film Kdo si dá? nakonec zůstane jen těsně pod stupni vítězů. Celý filmový štáb díky partnerovi soutěže Aquapalace navštíví akvapark v Čestlicích.

aqua