Čarodějnice budou slavit na Jižňáku

Ve čtvrtek 28. 4. 2011 od 14 hodin proběhne na Jižním Městě oslava Čarodějnic. Akci spolu tradičně již několikátým rokem pořádají občanská sdružení YMCA Praha a Proxima Sociale. Obě organizace poskytují sociální a volnočasové služby dětem a mládeži z Jižního Města.

Vše se odehraje na kopci mezi ulicemi Nechvílova, Láskova a Roztylská. Akce tedy nebude postrádat tu pravou čarodějnickou atmosféru.

Na oslavu Čarodějnic jsou srdečně zváni nejen děti a mladí lidé ale také všichni lidé z Prahy 11, kteří si chtějí užít pohodové odpoledne. Každý si zde jistě vybere zábavu podle svého gusta, protože budou připraveny opravdu rozmanité aktivity. Můžeme se těšit na vystoupení DJů, raperů, tanečníků, soutěže v beatboxu a tanci, dále pak sportovní soutěže a výtvarné workshopy. Návštěvníci si tak mohou domů odnést, kromě spousty zážitků, cen ze soutěží, navíc i vlastnoručně vyrobenou peněženku nebo odznáček.

Celá akce bude ukončena pálením společně vytvořené čarodějnice. Další podrobnosti o programu naleznete nawww.ymkarium.ymca.cznebo nawww.proximasociale.cz.

Organizace společných akcí je výsledkem dlouhodobé spolupráce při pomáhání dětem a mládeži v obtížných životních situacích. Nízkoprahové kluby pro děti a mládež Ymkárium a Jižní pól úspěšně působí na Jižním Městě již řadu let.