Objevujeme Zapomenutá místa Prahy

Městská část Prahy 11 ve spolupráci s PIS a za podpory Magistrátu hl. m. Prahy připravuje soutěž s názvem Zapomenutá místa Prahy, kterou vyhlásí 10. května 2011.

Městská část Prahy 11 ve spolupráci s Pražskou informační službou a za podpory Magistrátu hlavního města Prahy vytvořila jedinečnou soutěž pro Pražany s názvem Zapomenutá místa Prahy, kterou vyhlásí 10. května 2011. ,,Praha není pouze Karlův most nebo Vyšehrad. Zapomenutými místy chceme zahraničním i tuzemským návštěvníkům nabídnout nové, atraktivní lokality po celé Praze. Posílit tak turistický ruch a tím podpořit podnikatele i kulturní život v městských částech,“ řekla ředitelka Pražské informační služby Ing. Lucie Ramnebornová.

Praha má spoustu pozoruhodných zákoutí a památek s nevšední minulostí, např. keltský menhir, sochu s veslem přímo na Hradčanském náměstí nebo zasypaný bazén pod Barrandovskými terasami. Pokud máte ve svém okolí také takto zajímavá místa či památky, které jsou nedílnou součástí pražské historie či vaší městské části, zasláním jejich fotografií s krátkým popisem se zapojíte do soutěže o hodnotné ceny.

Po vyhlášení soutěže budou zprovozněny stránky www.zapomenutamistaprahy.cz, kde budete moci najít inspiraci a veškeré informace k soutěži. Výherci budou vylosováni 1. září 2011.

Vyhlášení a další informace o soutěži budou také dostupné na stránkách www.praha11.cz v rubrice Pražská informační služba.