Chodovští florbalisté vyrovnali semifinálovou sérii na 1:1

Florbalisté TJ Jižní Město Chodov předvedli o víkendovém semifinále play-off Fortuna extraligy výbornou hru. V neděli k tomu přidali ještě skvělý výsledek.

V sobotním utkání v hale Tatranu Střešovice drželi vítězství 6:7 ještě 7 vteřin před koncem. Po nešťastné brance šest vteřin před závěrečným hvizdem následovalo prodloužení. V něm po necelých sedmi minutách přišlo sporné vyloučení chodovského hráče a vítězný gól ukončil utkání ve prospěch domácích Střešovic. I přes smolný konec hrou přesvědčili o svých kvalitách.

Náladu si chodovští hráči spravili v nedělním utkání, které se hrálo na Podvinném mlýně - pro střešovické tentokrát jako hřiště domácí. Po první třetině odcházeli do šaten s vedením 0:2. Druhou třetinu pak s výraznou převahou vyhráli v poměru 1:4. V závěrečné dvacetiminutovce skóroval za střešovické jen von der Pahlen. Náladu chodovských spravil a větší brankový odstup od soupeře zajistil ve 44. minutě nejkrásnějším gólem utkání Matěj Jendrišák. Poslední z hostů skóroval Martin Zozulák.

Vyrovnání semifinalové série tak dává chodovským naději na další dva zápasy, které se hrají o tomto víkendu.

Zápas přenášela v přímém přenosu ČT4. Záznam můžete najít pod následujícím odkazem: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10128663078-florbal/211471290590009-tatran-omlux-stresovice-tj-jm-chodov/. Abyste si mohli prohlédnout nejzajímavější gólové situace v záznamu, najdete je vždy v závorce za úspěšnými střelci.

Tatran Omlux Střešovice - TJ JM Chodov 2:8 (0:2, 1:4, 1:2)