6. ročník MISS KOČKA 2011

Soutěž se koná v sobotu 19. 03. v Kulturním centru Zahrada.

MISS KOČKA je soutěž krásy domácích koček, bez ohledu na jejich původ. Získat vítěznou korunku krále a královny krásy mohou především takzvané bezpapírové kočky, pro které jinak žádné soutěže neexistují.

O tituly se utkají mňoukající krasavice a fešáci všech barev, věku, druhů srsti... Absolutního vítěze zvolí přímo návštěvníci výstavy pomocí hlasovacích lístků. Své favority vybere i VIP porota, složená jako již tradičně ze známých milovníků čtyřnohých krasavic: zpěvačka Eva Pilarová, televizní moderátorka Eva Jurinová, bavič Petr Novotný, kaskadér Zdeněk Srstka a imitátor Václav Faltus. VIP porota zasedne přímo v sále od 13 do 16 hodin.

Souběžně s akcí Miss kočka 2011 proběhne i Umisťovací výstava koček z útulků - takže si můžete případně hned na místě vybrat soutěžící/ho pro příští ročníky…

Výtěžek z celé akce jde ve prospěch útulků opuštěných koček. U vchodu se bude vybírat obvyklé symbolické vstupné: kočičí konzervy, ty budou hned na místě rozděleny mezi přítomné útulky z celé ČR.

Netradiční a užitečnou mňoukající výstavu pořádá občanské sdružení Kočičí Azyl CZ, které dlouhodobě provozuje a podporuje kočičí útulky po celé ČR.

Miss kočka 2011 se koná 19. března v Kulturním centru Zahrada v Praze 11 na Chodově (ul. Malenická 1784). Zahájení je v 11:00 hod., slavnostní vyhlášení vítězů v 17:00 hod.

Další info o akci je na www.mnau.cz.