Pozvánka na futsalové Bohemians 1905

V pátek 18. 2. od 20:00 hod. Bohemians 1905 hostí ve Sportovní hale Jižní Město celek Helas Brno

Na palubovce posledního celku tabulky Likopu Třince sice futsalisté Bohemians zvítězit nedokázali, nicméně jeden získaný bod za vydřenou remízu 3:3 je nechává v přijatelné pozici před nadcházejícím play-off.

O konečném umístění, pro vyřazovací boje, však rozhodne až poslední kolo základní hrací části, na které jsou touto cestou zváni všichni fanoušci.

V pátek 18. 2. od 20:00 hod. Boheminas 1905 hostí ve Sportovní hale Jižní Město celek Helas Brno. Přijďte podpořit futsalisty Boheminas 1905 v důležitém posledním utkání před vyřazovací částí.

Komentář k poslednímu zápasu SKP Likop Třinec - Bohemians 1905 3:3.

Domácí nasadili do hry tři mladíky z juniorky - Michala Sniegoně, Martina Sporysze a brankáře Ondřeje Kreželoka. První jmenovaný poslal Likop do vedení, které dorážkou Stoszkovy střely navýšil Mendrok. Reprezentační kapitán Dlouhý snížil po pauze na 2:1, ale pak Mendrok hlavou umístil do sítě dlouhý výhoz Nového. Likopu to však na výhru nestačilo, Junek dvěma brankami zařídil dělbu bodů a zároveň tak velmi důležitý bod pro klokany.

Branky: 4. Sniegoň (Cieslar), 16. Mendrok (Stoszek), 30. Mendrok (Nový) - 22. Dlouhý (Kopecký), 32. Junek (Vodecký), 36. Junek.

Třinec: Nový, Kreželok - Csikán, Duda, Stoszek, Mendrok - Cieslar, Kufa, Sniegoň, Sporysz.

Bohemians: Bellada J., Franěk - Pleyer, Bellada V., Kopecký, Šnídl, Junek, Vodecký, Dlouhý, Tichý.