Florbalisté Chodova zvou na dvě sobotní utkání se Spartou

Florbalový oddíl TJ Jižní Město Chodov vás zve na sobotní florbalové odpoledne, které nabídne jednu specialitu. Rozlosování Fortuna Extraligy a 1. ligy juniorů dovolilo odehrát v jeden den a v jedné hale pražské derby TJ JM Chodov - AC Sparta Praha v kategorii mužů, tak i v kategorii juniorů.

Po reprezentační přestávce, kterou vyplnilo bronzové mistrovství světa, vypuknou naposledy v tomto roce souboje o extraligové body. Přijďte podpořit chodovské hráče v derby a zároveň přivítat bronzového medailistu z mistrovství světa Matěje Jendrišáka.

Nejprve se ve Sportovní hale Jižní Město od 15.45 hodin představí junioři a v hlavním utkání večera se od 18:30 střetnou A-týmy obou klubů.

V televizním utkání v pondělí 3. ledna 2011 přivítají hráči TJ JM Chodov od 18:00 hodin v hale na Podvinném mlýnu Tatran Střešovice a stejně jako v minulém roce se chtějí pokusit o co největší florbalovou návštěvu. Ve druhé přestávce televizního duelu se bude soutěžit o 10.000,- Kč. Přijďte si pro ně a zároveň podpořte florbalisty z Jižního Města.