Chodovský florbalový supertýden

Již dnes večer se v hale TJ JM Chodov představí florbalisté, které čeká osmifinále Poháru.

Je tady CHODOVSKÝ FLORBALOVÝ SUPERTÝDEN! V osmi dnech sehrají 4 důležité zápasy, z toho 3 pražská derby! Vaši podporu budou opravdu potřebovat.

Již dnes večer, tedy v pondělí, se představí v hale TJ JM Chodov, kde je čeká osmifinále Poháru České florbalové unie tým SSK Future. S týmem SSK Future se v této sezóně již potkali. V rámci 2. kola Fortuna extraligy však pražské derby prohráli 5:7. Dnes tedy mají šanci tuto porážku soupeři vrátit. Utkání začíná v 19:30h. Pomožte jim v cestě do čtvrtfinále!

Ve čtvrtek 28.10. již budou bojovat o extraligové body. Soupeřem nebude nikdo menší než mistrovský Tatran Střešovice. Od 16:00 začíná nejstarší florbalové derby v ČR. Přijďte je podpořit do haly Tatranu Střešovice, ul. Sibeliova 368, Praha 6. Volná vstupenka na toto utkání je k dispozici v příloze. Stačí si ji vytisknout a předložit ji u vstupu do hlediště.

Pro fanoušky Chodova je důležitým dnem také neděle 31.10. V neděli od 13:30 přivítají ve třetím pražském derby tohoto týdne nováčka soutěže FBŠ Bohemians. Tento zápas je pro ně velice důležitý, zde potřebují největší diváckou podporu. Hrají v domácí hale, chtějí se prezentovat útočným florbalem a také pěknou diváckou návštěvou. Naplňme tedy sportovní halu Jižní Město. Neděle 31.10. TJ JM Chodov - FBŠ Bohemians.

Posledním utkání před reprezentační akcí ve Finsku bude dohrávka 5. kola Fortuna Extraligy, v úterý 2.11. ve Vítkovicích. V hale Dubina začíná utkání v 19:15h.

TATRAN:TJ JM CHODOV