Oddíl stolního tenisu SJM ovládl Grand Prix

O víkendu se na Jižním Městě uskutečnil první turnaj seriálu Grand Prix ve stolním tenisu, který pořádá Pražský svaz stolního tenisu a kterého se účastní i hráči z jiných krajů. Tento víkend se hrály kategorie nejmladších žáků (v sobotu 25. září) a mladších žáků (neděle 26. září).

V kategorii nejmladších žáků zvítězil David Průša (Sportovní Jižní Město) před Janem Polákem z SKST Liberec. Jelikož se vždy v turnajích GP dohrává do umístění, za důležité je zmínit´i 5. místo Adama Daníčka, který v turnaji prohrál jen jednou. Poté domácím fanouškům udělala radost dvojice právě zmiňovaných domácích borců Daníček - Průša, když zvítězili ve čtyřhře.

GP nástup hráčůGP Bialis Filip
GP Daníček AdamGP Průša David

Podzimní cena Jižního Města - leták

V kategorii mladších žáků se opět výrazně prosazovali hráči SJM, když jsme ze 46 účasníků získali v jednotlivcích stříbro - Matěj Fausek, a bronz - Filip Bialas. Oba zmiňovaní si neporadili jen s Davidem Jíchou z klubu TTC Říčany. Ovšem ve čtyřhře jsme se dočkali hned všech možných úspěchů! Zlatou medaili vybojovali borci Matěj Fausek a Petr Marat, stříbro získali Filip Bialas a Dominik Růžička a na bronz dosáhli David Průša a Adam Daníček.

Gratulujeme!