Bezpečně na cyklostezce v Centrálním parku

Ve středu 4. srpna 2010 od 13.00 do 16.00 hodin se v Centrálním parku Opatov koná akce "Bezpečně na cyklostezce", kterou pořádá Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy pod záštitou starosty pana Mgr. Dalibora Mlejnského.

Tato prventivní akce si klade za cíl vést nejen děti, ale i jejich rodiče k používání ochranných pomůcek při pohybu na bruslích, seznámit je s bezpečnostními zásadami jízdy na kole a s povinnou výbavou jízdního kola.

Malí i velcí sportovci se mohou těšit na spoustu soutěží, testů a kvízů o hodnotné ceny, pro nejmenší děti je připraven skákací hrad. S policisty na in-line bruslích si mohou návštěvníci vyzkoušet základy techniky jízdy, nebo si nechat poradit, jak zvládnout pády na bruslích.

Policisté z Preventivně informačního oddělení Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy pořádají akci ve spolupráci se starosty Městských částí Praha 11 a Praha 7, Městskou policii hl. m. Prahy, Českým červeným křížem, Zdravotní pojišťovnou MV ČR, fitness clubem Hanky Kynychové a společností For Baby.

Pokud chcete udělat něco pro bezpečnost a zdraví svých dětí, neváhejte, vezměte kolečkové brusle, jízdní kolo, nezapomeňte na přilbu a vydejte se první srpnovou středu do Centrálního parku na Opatově.

Bezpečně na cyklostezce