Hudební festival United Islands

Ve dnech 24. - 26. června 2010 se v historickém centru hlavního města koná největší pražský mezinárodní hudební festival United Islands. Na 9 scénách vystoupí více než 100 kapel z 10 zemí.

Festival v letošním roce přináší několik významných novinek. Oproti loňskému ročníku se rozšiřuje program, počet scén a divácké zázemí. Jednou z nových možností je Partner Pass, jehož zakoupením diváci získají hodnotného průvodce programem a mohou podpořit svůj oblíbený festival.

United Islands 1

Festival tradičně zahájila Klubová noc, kdy se zdarma otevřelo 18 pražských klubů, mezi nimiž jsou například Palác Akropolis, Rock Café, Chapeau Rouge, Meet Factory, Cross či nově zrekonstruovaná Malostranská Beseda. Neokoukané české kapely navrhl do programu tým dramaturgů, mezi kterými jsou například hudební novináři Ondřej Bezr, Jan Vedral, Jana Kománková, Marek Peška, Petr Vizina, Martin Hošna nebo Mardoša z Tata Bojs. Z kapel se můžete těšit například na Kazety, Narcotic Fields, Sunflower Caravan, Please the Trees, Montage, Republic of Two, Laydown, The Spankers, Basta Fidel anebo Green Smatroll.

Kompletní program klubové noci na: http://www.unitedislands.cz/cs/program/klubova-noc.html