Prázdniny začínají akcí Gardenpárky

Občanské sdružení YMCA Praha pořádá ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Jižní Město prázdninové Gardenpárky. Akce se bude konat první prázdninový den na zahradě Domu dětí a mládeže Jižní Město od 14.00 hodin. Akce je určena pro všechny děti a mladé lidi z Jižního Města.

DDM JM

Pro návštěvníky je kromě grilování připraveno také mnoho zajímavých workshopů, her a soutěží. Malí i velcí se budou moci pobavit při body sound, vyzkoušet hru na bubínky i netradiční hudební nástroje. Nebude chybět ani kreativní workshop.

Děti budou moci soutěžit na opičí dráze, v chůzi na chůdách a ve skákání v pytli. Na programu je i turnaj ve frisbee na brány a mnoho dalších aktivit. To vše při poslechu dobré muziky.

Na závěr programu proběhne divadelní vystoupení. Tentokrát budou moci diváci ocenit výkon Improligy. Předpokládaný čas ukončení akce je v 18. hodin.

Občanské sdružení YMCA Praha provozuje nízkoprahový klub Ymkárium na Jižním Městě již řadu let. Klub je otevřen pro všechny děti a mladé lidi z Jižního Města od 6 do 26 let a nově bude fungovat v ulici Křejpského 1531. Služby jsou poskytovány bezplatně, anonymně a v bezpečném prostředí.