Centrum Chodov bude o prázdninách v pohybu - doplněna fotogalerie

Projekt Centrum Chodov v pohybu je dobrým zpestřením období prázdnin pro ty, kteří nemají možnost prchnout z rozpálených letních ulic nebo preferují aktivní způsob odpočinku. Během července a srpna se venkovní i vnitřní prostory obchodního centra ponesou v duchu sportu, tance a zábavy.

Každou prázdninovou sobotu od 10. července do 28. srpna ožije střecha a další prostory Centra Chodov sportovními aktivitami určenými nejen zdatným sportovcům, ale i těm, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, zasoutěžit si nebo se jen tak pobavit. Pro všechny návštěvníky je připravena škola golfu, in-line bruslení či jízda na koloběžkách. Své schopnosti si budou moci otestovat i dobrodruhové, které láká jízda na speciálním kole bez sedla - runbiking. Pro ty nejmenší je připravena tenisová školička pod dohledem zkušených instruktorů.

Navíc každý čtvrtek od 8. července do 26. srpna jsou pro všechny začínající i pokročilé milovníky tance připraveny lekce pod dohledem profesionálních lektorů z tanečního studia Dance Station. Centrum Chodov díky praktické výuce ožije rytmy salsy, flamenca, muzikálových melodií, hip hopu či street dance. Připravena je i žhavá novinka - zumba, kombinující latinsko-americkou hudbu s tanečními a aerobními pohyby. Odvážlivci si budou moci zumbu vyzkoušet i během Zumbamaratonu, a to v sobotu 28. srpna. Posledni prázdninovou sobotu budou v rámci závěrečného programu k vidění i taneční vystoupení studia Dance Station a vystoupení dívčí taneční a hudební skupiny Don't Be Dolls.

Centrum Chodov v pohybu 001Centrum Chodov v pohybu 002Centrum Chodov v pohybu 003
Centrum Chodov v pohybu 004Centrum Chodov v pohybu 005Centrum Chodov v pohybu 006
Centrum Chodov v pohybu 007Centrum Chodov v pohybu 008Centrum Chodov v pohybu 009
Centrum Chodov v pohybu 010Centrum Chodov v pohybu 011Centrum Chodov v pohybu 012
Centrum Chodov v pohybu 013Centrum Chodov v pohybu 014Centrum Chodov v pohybu 015