Kurzy, které jinde nenajdete - navštivte KC Zahrada na Chodově

Přehlídka výsledků kurzů s názvem Workshopping se koná ve čtvrtek 28. ledna. Cirkusová školka, divadelní dílna, žonglování, Street Art, filmová dílna, Street Dance a další kurzy budou prezentovat výsledky své práce v kulturním centru ZahradaKC na pražském Chodově.

Unikátní kurzy, které kulturní centrum zahradaKC provozuje už od roku 2007, mají za sebou spoustu zajímavých výsledků, mimo jiné i účast na soutěžích a výstavách. Účastníci výsledky prvního semestru představí veřejnosti 28. ledna v 17.00 během odpoledne nazvaném Workshopping.

„Na diváky čeká koncentrovaný program na hodinu a půl. Nejdřív se představí mladší děti, po nich budeme promítat například právě dokončený film z filmové dílny, v Zahradě budou vystavené i placky, samolepky a šablony, které vyrobily děti na Street Artové dílně. Vstup je pro všechny zdarma,“ zve koordinátorka dílen v Zahradě Šárka Maršíková.

Video z dílny animace v Zahradě: http://www.youtube.com/watch?v=k-yhiQX1kXY
Fotografie s výsledky Street Artové dílny: http://www.kczahrada.cz/news/63

Pokud diváky některé kurzy zaujmou, mohou se do nich v průběhu celého února přihlašovat. První lekce je zdarma. Pololetní zápisné na kurzy v Zahradě stojí 1500,- Kč a je možné uplatnit řadu slev pro sourozence, pro ty, kteří chodí na více kurzů nebo ty, kdo se stihnou zapsat do 7. února. Celkem je tak možné dosáhnout až 20% slevy.

Přihlášky a další informace naleznete na webu Zahrady www.kczahrada.cz.

Pro další informace kontaktujte prosím Jiřího Sulženka: