Přijďte! Mikuláš bude nadělovat i křtít

Akce na kterou bychom vás rádi pozvali, je tradiční Mikulášská nadílka 6. prosince, která se uskuteční od 15 hodin v T0P Hotelu Praha v Blažimské ulici.Tu letošní připravila Střední odborná škola Multimediální a propagační tvorby sídlící v Stříbrského ulici, společně s městskou částí Praha 11.

Mikuláš se svými anděly a čerty přinese i tentokrát opravdu bohatou nadílku. Ta bude navíc spojená s velmi hezkou a hlavně prospěšnou akcí - křtem ojedinělého díla, kterým je kalendář na rok 2010. Ten je plný kreseb dětí z Klokánku a výtěžek, který se podaří získat z jeho prodeje půjde právě dětem z FOD Klokánek Láskova.
Součástí každého kalendáře je také CD s klasickými pohádkami pro nejmenší, které namluvili, (nutno podotknout, že bez nároku na honorář), známé osobnosti naší kulturní scény, jakými jsou například: I. Chýlková, J.Korn, M.Issová, N.Boudová, nebo J.Kraus. CD bude vydáno pouze k tomuto projektu a nebude v běžném prodeji.

Městská část Praha 11 podpořila tuto akci grantem a záštitu nad ní převzal její starosta Dalibor Mlejnský. Kalendáře budou v prodeji také ve všech informačních centrech, KC Zahrada či Chodovské tvrzi.

Program Mikulášské nadílky zpestří představení iluzionisty a kouzelníka Pavla Kožíška, vystoupení zpěváka Ondřeje Rumla, dětského pěveckého sboru s vánočními koledami a chybět nebude ani sladké občerstvení a na závěr diskotéka pro děti. Mikulášská nadílka je určena pro děti z Jižního Města.

Pokud máte zájem, aby i vaše dítě dostalo nadílku, vezměte označené balíčky pro Mikuláše sebou.

Info na tel.: 739 448 621. Program je samozřejmě pro všechny zdarma.