Freestyle Park In-line Cross poprvé v Praze

V sobotu 26. září odstartuje ve Freestyle Parku Modřany poprvé v historii závod na in-line kolečkových bruslích - Freestyle Park In-line Cross. Na vítěze vyřazovacího závodu čeká 17 tisíc korun. Přihlásit se může každý, prostřednictvím níže uvedených webových stránek. Akce se koná pod záštitou náměstkyně primátora hl. m. Prahy Markéty Reedové.

„Tuto akci jsem se rozhodla podpořit především proto, že modřanský Freestyle park je jedním z projektů, které byly financovány z peněz Evropské unie,“ říká Markéta Reedová, která má na Magistrátu hl. m. Prahy evropské fondy na starosti. „V Praze je stále zoufale málo špičkově vybavených volnočasových areálů, proto mě velmi těší, když peníze z Evropské unie mohou přispět k tomuto účelu. A kromě toho jsem sama příznivcem bruslení na in-linech,“ dodala náměstkyně.

Více o Freestyle Parku Modřany:

www.freestylepark.cz

Freestyle Park Modřany je jeden z největších sportovně-volnočasových areálů v Praze, který se nachází na ploše zhruba 30.000 metrů čtverečních. Jeho dominantou je 70 metrů dlouhá loď. Ta slouží nejen jako komfortní zázemí sportovního areálu, ale i jako stylová restaurace Port62. Na lodi jsou i konferenční prostory, půjčovna bruslí a koloběžek a v budoucnu se chystá i malý hudební klub. Součástí areálu je i zcela nová in-line dráha. Na projekt přispěla Evropská unie více než 27 miliony korun.