Neváhejte se zastavit na akci Po stopách lesní zvěře

Obhajoba pastelky výtvarnice Marie Brožové ve spolupráci s partnerem Středisko ekologické výchovy Lesů hl. m. Prahy pořádá ve dnech 20. - 26. září akci pod názvem Po stopách lesní zvěře, na kterou zve do Kunratického lesa zájemce o přírodovědné a výtvarné dílny děti i dospělé, skupiny i jednotlivce.

V Kunratickém lese před Velkým altánem (10 minut ze stanice Matra Chodov) budou během této akce přichystány otevřené dílny pro širokou veřejnost, pohádkový les (pro mateřské školy 10 - 11 hodin), kvízová stezka, dále Pastelková dílna, dílna výroby zvířátek z přírodních materiálů i ukázky dřevosochání či odborné procházky, kde bude možné seznámit se s lesními zvířaty a jejich znameními.

Víkendový a odpolední program: v neděli 20. září a v sobotu 26. září (od 10 hodin) a odpoledne po celý týden budou veškeré dílny otevřené pro širokou veřejnost, v neděli 20. září od 14 do 15 hodin. V přírodovědném bloku si budete moci vybrat exkurzi do světa hmyzu nebo program o lesní zvěři žijící nejen v Praze. Lákadlem může být také možnost prohlédnout si nejrůznější paroží z blízka.

Pokud máte rádi přírodu, neváhejte a přijďte do Kunratického lesa. Vstup na veškeré akce je zdarma!

Rezervace pro školy je nutná.

Další informace najdete na www.lesypraha.cz nebo je získáte na telefonním čísle 775 018 630.

Podrobný program zde:

Program: Po stopách lesní zvěře