Nominace pro říjnové předčasné volby ve volebním kraji hlavní město Praha

Seznam politických stran a politických hnutí, které podaly kandidátní listinu pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky ve volebním kraji hlavní město Praha.

Kandidující subjekty jsou v seznamu seřazeny v abecedním pořadí. Podané kandidátní listiny budou přezkoumány ve lhůtě od 26. 8. 2009 do 30. 8. 2009. V téže lhůtě mohou politické strany a politická hnutí prostřednictvím zmocněnce doplňovat do kandidátní listiny další kandidáty a vzájemně měnit jejich pořadí. Rozhodnutí o registraci, o odmítnutí kandidátní listiny nebo o škrtnutí kandidáta či kandidátů na kandidátní listině bude vydáno nejpozději dne 10. 9. 2009.

Česká pirátská strana

Česká strana sociálně demokratická

Dělnická strana

Humanistická strana

Klíčové hnutí

Komunistická strana Čech a Moravy

Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Občané.cz

Občanská demokratická strana

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa

SDŽ - Strana důstojného života

STOP

Strana svobodných občanů

Strana zelených

Suverenita - Strana zdravého rozumu

TOP 09

Věci veřejné

Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ STRANU vládnoucí (post) komunistické kriminální fízlokracie!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!!