Formika nabízí službu v rámci projektu Podporované zaměstnávání pro Jižní Město

Logo FORMIKA hlavníLogo Fond

Naše služba

Milí občané Prahy 11, rádi bychom Vám nabídli svou službu „Podporované zaměstnávání“ určenou lidem se zdravotním postižením či s jiným znevýhodněním v rámci nového projektu financovaného Fondem T- Mobile v období od 1.7. 2009 - 30.6. 2010.

Žijete trvale nebo přechodně pobýváte v Praze 11?
Je Vám 18 - 65 let?
Nedaří se Vám nalézt či si udržet vhodné stabilní zaměstnání na běžném trhu práce kvůli Vašemu znevýhodnění nebo postižení a rád/a byste pracoval/a?
Hledáte práci, která by odpovídala Vašim předpokladům a představám, která bude ošetřena řádnou smlouvou a bude za ni vyplácena odpovídající mzda?
Rádi byste využili naší službu?
Pokud ano nabízíme Vám příležitost zapojit se do projektu „Podporované zaměstnávání pro Jižní Město“.

Něco málo o nás

Občanské sdružení FORMIKA, o.s. je nezisková organizace fungující od roku 2003, poskytující podporované zaměstnávání v rámci sociální rehabilitace. Má aktivní členství v České unii pro podporované zaměstnávání a v České radě humanitárních organizací. Spolupracuje s mnoha zaměstnavateli, s návaznými službami a městskými částmi Prahy - mimo jiné také s Prahou 11. Pracovníci sdružení jsou profesionální, vyškolení pracovníci poskytující službu v souladu se standardy kvality sociálních služeb.

Máte zájem o naši službu?

Zavolejte nám na telefonní číslo 775 350 115 nebo 271 910 016, kde si sjednáte schůzku s některým z našich konzultantů nebo případně zanecháte vzkaz. Možné je také k objednání využít naši e-mailovou adresu formika@formika.org nebo korespondenční adresu Filipova 2013/3, Praha 4 Chodov, 148 00.
Další informace naleznete na webových stránkách www.formika.org.

paní X

„Paní x již svou práci našla. Nechcete to také zkusit?“