Na střeše OC Chodov se odehraje Mistrovství ČR ve smečování do streetballového koše

Tuto sobotu 27. června se od 14 hodin utkají na střeše Obchodního Centra Chodov v Praze nejlepší smečaři, odehraje se zde totiž Mistrovství ČR ve smečování do streetballového koše.

"Slam Dunk Contest je jediné oficiální streetballové mistrovství ČR ve smečování, je nejvyšším vrcholem sezóny. Utkají se zde nejlepší smečaři, kteří se do soutěže museli kvalifikovat nebo si svými výkony vydobyli udělení divoké karty,“ předesílá ředitel turnaje pan Igor Bayer, který celý podnik připravil. „Snad nám bude přát počasí, pak budeme svědky excelentních výkonů a nezapomenutelné atmosféry,“ pokračuje ve své pozvánce Igor Bayer.

V průběhu odpoledne budou k vidění excelentní smečařské výkony, které nemají v Čechách obdoby a skutečně je nikde jinde neuvidíte. Na žádném turnaji se po celý rok nesejde taková konkurence, jako právě na střeše chodovského centra. Mezi účastníky nebude chybět vítěz loňského Slam Dunk Contestu Vojta Inger a.k.a. Lamík, vítěz soutěže ve smečování při All Stars game mužské ligy v letech 2008 a 2009 a druhý v loňském Slam Dunk Contestu Tomáš Satoranský a divoká karta z východu, vítěz několika soutěží ve smečování na Slovensku Tomáš a.k.a. Helicopter. Dále se samozřejmě zúčastní vítězové regionálních Slam Dunk Battlů z Děčína - Miroslav Horák, Brna - Jan Krček, a z Prahy.

V porotě mimo jiných zasedne i majitel klubu BK Nymburk a čerstvý kandidát na post předsedy ČBF JUDr.Miroslav Janšta. Mezi významnou osobností, která navštíví turnaj nebude zřejmě chybět ani předseda ČSTV pan Ing.Vladimír Srb.

V doprovodném programu bude k vidění Poweriser exhibice a workshop pro diváky, trial show několikanásobného mistra ČR v trialu Jiřího Svobody, breakdance battle, ropeskipping, exhibiční streetballové utkání ČT proti rádiu Spin a vystoupení vicemistra světa v beatboxu Jaro Cossigy. Celým dnem bude provázet jedinečný moderátor Mc Kajag a samozřejmě skvělá Hip Hopová hudba. Dále budou na programu divácké soutěže ve střelbě na koš a losování o atraktivní ceny jako například hodinky Storm a Goldtime, dárkové kupony od Beponu, dárkové kupony od Dárkové balící služby, biopotraviny od firmy Marks&Spencer, ceny od Billabongu a dárkové tikety od Chance.

Přijďte podpořit nejlepší smečaře a užít si skvělé odpoledne na střeše OC Chodov, vstup je na celé odpoledne zdarma!

Další informace o akcích pořádaných ČSF naleznete na webu www.streetball-mania.cz.