Také letošní Balonstory podpoří fond T-Mobile

V letošním roce, podobně jako v těch uplynulých, podpoří podzimní Balonstory grant ze společnosti T-Mobile, která uvolnila částku 100 tis. korun. Za naší městskou část přišel převzít šek do centra společnosti Jakub Ježek, který je předsedou komise pro fondy a partnerská města. Ten poděkoval jak za finanční částku, tak hlavně za to, že i v dnešní obtížné době pomáhá společnost T-Mobile s realizcí mnoha prospěšných projektů na Praze 11. Balonstory je akcí, která je krásným zakončením tradičních podzimních oslav naší městské části 11 dnů Prahy 11.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. Od svého založení klade důraz na kvalitu nabízených služeb a vynikající péči o své zákazníky. K 31. březnu 2009 společnost obsluhovala více než 5,4 milionu zákazníků.

T-Mobile je operátorem veřejné mobilní komunikační sítě ve standardu GSM 900 MHz a 1800 MHz a zároveň je oprávněn provozovat síť UMTS. Tuto technologii třetí generace spustil jako první v České republice dne 19. října 2005 pod názvem Internet 4G.

T-Mobile je členem mezinárodní telekomunikační skupiny T-Mobile International. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání.

Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.