ZŠ Ke Kateřinkám oslaví 30 let existence

Základní škola Ke Kateřinkám 1440, Praha 4 oslaví v týdnu od 15. do 19. června již 30 let své existence. Takovéto výročí si zcela jistě zaslouží oslavit a tak vedení školy k této příležitosti připravilo program, kde budou moci děti, učitelé a rodiče žáků tradičními i netradičními akcemi společně oslavit kulaté výročí školy. Vybrané části programu podpořila finančně také MČ Praha 11 a Klub přátel školy.

Pestrou škálu programu oslav, kdy je na každý den připraveno něco zajímavého a hravého zejména pro děti, obohacuje například setkání „dospěláků“, kdy se v prostorách školy sejdou rodiče bez svých ratolestí. Na závěr čtvrtečního večera je přichystán ohňostroj, který budete moci sledovat třeba i vy, na školním hřišti od 21.45 hodin. Na začátku týdne oslav, v pondělí 15. června můžete třeba potkat maškarní průvod žáků, který tentokrát projde i s hudebním doprovodem Jižním Městem.

A co si přeje k výročí školy vedení školy? „Ať máme hezké počasí na oslavy a ať má škola v budoucnu co nejvíce prima žáků a rodičů“ popřála všem ředitelka ZŠ Ke Kateřinkám, paní Blanka Janečková.