Festival Street For Art 2009, bublina a úžasné videoprojekce

Během středy 20. května začal v Centrálním parku vyrůstat architektonický objekt Kitchen Monument berlínské dílny Raumlabor, který je součástí festivalu Street For Art 2009.Právě u tohoto neobvyklého objektu proběhlo v devět hodin večer slavnostní zahájení festivalu, a kdo přišel, mohl vidět úžasné videoprojekce, které byly promítány na budovu staré pošty.

Kitchen Monument, „bublina“, zůstane v Centrálním parku do konce festivalu Street For Art, tedy do neděle 24. května. Přijďte se do té doby kdykoliv během dne či večera podívat, zastavte se na kávu, pivo, občerstvení nebo popovídání s přátely, sousedy. Přijďte společně pobýt, ochutnat, co dobrého zdejší kuchař uvařil nebo si prostě jen užít neobvyklý prostor, který tu na pár dní vyrostl, aby se v něm mohli lidé setkávat.

Úžasné videoprojekce můžete shlédnout i vy osobně, začínají každý večer kolem 9. hodiny. Čeká se totiž vždycky na setmění !

Co se nám podařilo objektivem zachytit, ať již prostor „bubliny“ Kitchen Monumentu nebo promítání, které před očima diváků proměňovalo starou poštu v různé objekty, můžete shlédnout zde ve fotogalerii. Reportáž z tohoto večera nabídne také Metropol TV v aktualitách z Jižního Města a časopis Klíč.