Kino Zahrada dětem – Croodsovi: Nový věk

Víte, že na Chodově si můžete vychutnat film i v útulném "klubovém" kině? Kousek od metra v Kulturním centru Zahrada promítají v lednu pro malé diváky. Tuto sobotu se na plátno vrací nejslavnější pravěká rodina Croodsovi. Buďte u toho v sobotu 15. ledna od 15:00.

Nejslavnější pravěká rodina se vrací! V pokračování úspěšné animované komedie Croodsovi zjistí, že hrdinové doby kamenné to fakt nemají jednoduché. 

Croodsovi přežili pořádnou porci různých nebezpečí a katastrof, od ozubených prehistorických zvířat až po naprostý konec světa, ale teď budou čelit největší výzvě ze všech: další rodině. Croodsovi totiž potřebují nové místo k životu. První prehistorická rodina se vydává hledat bezpečnější místo, které by mohla nazývat domovem. Když objeví idylický ráj, který splňuje všechny jejich potřeby, myslí si, že jsou jejich problémy vyřešeny až na jednu věc. Už tam totiž žije další rodina. I s jejich propracovaným domem na stromě, úžasnými vynálezy a zavlažovanými záhonky s čerstvými produkty. Prostě jsou před Croodsovými na evolučním žebříčku napřed o pěkných pár kroků. A když přijmou Croodsovy jako první hosty na světě, netrvá to dlouho a začne mezi odlišnými rodinami narůstat napětí. Když už se zdá, že je vše ztraceno, nová hrozba donutí obě rodiny k velkému dobrodružství. Nebezpečí je donutí přijmout rozdíly, získat společnou sílu a vytvořit novou, společnou budoucnost.
Vstupenky můžete zakoupit i před GoOut nebo na pokladně.

Kino