Na obsah stránky

Jazyk:ENDE
 

Dotazy na činnost Úřadu městské části Praha 11 a k životu v Praze 11

V rámci této rubriky mohou uživatelé registrovaní na webu městské části Praha 11 pokládat své dotazy týkající se činnosti Úřadu městské části Praha 11 a života na Jižním Městě. Chcete se i vy na něco zeptat? Pro vložení dotazu musíte být zaregistrováni. Pokud ještě nejste zaregistrováni, jednoduše se zaregistrujete v pravém horním rohu těchto stránek Přihlášení/Registrace. Na vámi uvedenou emailovou adresu vám bude během několika minut zaslán ověřovací kód, který vložíte do okénka, a registrace tímto bude potvrzena. Příště již tento postup nemusíte opakovat, pouze se jednoduše přihlásíte. Vyberte v roletě s tématy přibližné téma, kterého se váš dotaz, informace týká. Poté napište vlastní dotaz, na který byste rádi získali odpověď. Váš dotaz se v sekci Dotazy a odpovědi zobrazí, jakmile bude zodpovězen příslušným pracovníkem, do jehož kompetence konkrétní dotaz spadá. Děkujeme za váš zájem!

Vyhledávání v otázkách a odpovědíchVyhledat:      Kategorie:
Ostudná situace kolem uzavření podchodu pod Ryšavého
Gustav Gemperle  |  20.10.2021 15:12:29
Podchodem pod Ryšavého u stanice autobusů Dědinova chodí obrovské množství lidí a jsou to především děti z přilehlého sídliště, které tudy chodí do školy. Pro lidi z tohoto sídliště, kde není žádné očanské vybavení, je to cesta za jejich potřebami. Jistě každý chápe, že občas je třeba kvůli opravám některou cestu uzavřít na nezbytnou dobu. Ale ostudné je, že současně naprosto není zajištěna náhradní trasa. Okolí podchodu je plné upozornění, že podchod je uzavřen, ale nikde není ani nejmenší zmínka, kudy lze podchod obejít. Lidé přecházejí nadivoko a je jenom otázkou času, kdy dojde k první dopravní nehodě střetem auta s chodcem. Tato akce vzhledem k dopadu na život lidí v přilehlých sídlištích nutně musela, nebo alespoň měla, projít jednáním zastupitelstva. Je ukázkou nekompetentnosti zastupitelstva, které neumí řešit zásadní potřeby lidí v tomto městském obvodu.
Otázka zní: kdy bude zřízen bezpečný náhradní přechod, který plně nahradí podchod?
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  29.11.2021 13:57:55
Uzavření podchodu P 585, který je součástí místní komunikace I. třídy ul. Ryšavého, Praha 11, náleží z hlediska věcné a místní příslušnosti silničnímu správní úřadu Odboru pozemních komunikacích a drah, Magistrátu hl. m. Prahy. Opatření obecné povahy – přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci byla zveřejněna na úřední desce MČ Praha 11. Danou mostní konstrukci spravuje (správce) Technická správa komunikací hl. m. Prahy a. s., MČ Praha 11 v tomto směru nemá vliv na termínu plánovaných oprav a zejména jejich rozsahu. Obchozí trasa je dle platných právních předpisů řádně označená. Silniční správní úřady, včetně Policie České republiky, Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy, Odbor služby dopravní policie, dbají na bezpečnost všech účastníků provozu, zejména chodců, a z tohoto hlediska je daná náhradní trasa pro chodce vyhodnocena jako bezpečná.
S pozdravem


Pavla Růžičková | Úřad městské části Praha 11
Odbor dopravy – Agenda ekonomiky a administrativy odboru
samostatná odborná referentka ekonomiky a administrativy odboru

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 62, Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 552
e-mail: ruzickovap@praha11.cz, web: www.praha11.cz
Oprava mostu P585 Ryšavého x Augustinova - uzavření podchodu
Tomáš Doležal  |  13.10.2021 9:05:42
Dobrý den,
bohužel se mi nikde online nedaří vyhledat podrobnější informace o rozsahu této opravy a období uzavření podchodu pod tímto mostem. Proto bych vás touto cestou chtěl požádat o podrobnější informace.

Tento podchod je nyní v dané oblasti jediný bezpečný způsob překonání ulice Ryšavého, kterým dochází velké množství dětí do škol na Pošepného náměstí a opačným směrem do školek Blatenská a Babákova. Nehledě na množství občanů využívající tento podchod pro přístup k OC Chrpa a testovacímu COVID centru v ulici Kaplanova.

Nejbližší náhradní trasa pro překonání ulice (při stávajícím značení přechodů) je bohužel pro chodce o 400 metrů delší a vede přes čtyři přechody včetně přechodu přes ulici Ryšavého hned za kruhovým objezdem, který je díky tomu již teď značně nepřehledný, málo využívaný a řidiči zde nejsou vůbec zvyklí na chodce.

Rád bych vás požádal o zodpovězení dotazu kudy povede náhradní trasa pro chodce a jak bude po dobu uzavření podchodu zajištěna bezpečnost chodců na této trase - především dětí, které dochází do/ze škol samy.

Děkuji za odpověď
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  29.11.2021 8:23:03
Vážený pane Doležale,
uzavření podchodu P 585, který je součástí místní komunikace I. třídy ul. Ryšavého, Praha 11, náleží z hlediska věcné a místní příslušnosti silničnímu správní úřadu Odboru pozemních komunikacích a drah, Magistrátu hl. m. Prahy. Opatření obecné povahy – přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci byla zveřejněna na úřední desce MČ Praha 11. Danou mostní konstrukci spravuje (správce) Technická správa komunikací hl. m. Prahy a. s., MČ Praha 11 v tomto směru nemá vliv na termínu plánovaných oprav a zejména jejich rozsahu. Obchozí trasa je dle platných právních předpisů řádně označená. Silniční správní úřady, včetně Policie České republiky, Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy, Odbor služby dopravní policie, dbají na bezpečnost všech účastníků provozu, zejména chodců, a z tohoto hlediska je daná náhradní trasa pro chodce vyhodnocena jako bezpečná.
S pozdravemBc. Soňa Řeháčková Muzikářová | Úřad městské části Praha 11
vedoucí Odboru dopravy

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 68, Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 558
e-mail: muzikarovas@praha11.cz, web: www.praha11.cz
Přechod pro chodce z 20.11.2020
J.V.  |  24.7.2021 23:30:50
Dobrý den,
dne 20.11.2020 jsme žádali o pomoc MČ při žádosti o vybudování přechodu pro chodce...Bohužel se vším s čím jsme se na MČ obrátili nám nebylo ani v jednom případě, nikdo nepomohl, žádný zastupitel nás občany v žádné žádosti nezastoupil, můžeme se tedy domnívat, že je Vám to všem tak nějak jedno... necháváte své občany, ať si udělají, zařídí sami.....žijeme zde 40let a za celou dobu zde nemáme možnost bezpečně a důstojně přejít přes vozovku. Děti,které chodí od zastávky Mikulova, vnitroblokem - parkem do ZŠ Mikulova, maminky s kočárky, senioři, lidé s nákupy- prostě všichni,kteří zde bydlí se roky proplétají mezi popelnicemi,zaparkovanými auty, jedoucími prostředky. Přecházení je v této lokalitě náročné, neboť je v ulici Mikulova jednosměrka, tudíž všichni musí "dokola", tudíž přes "nás" musí projet úplně všichni,ať už ti,kdo vozí děti do školy(to je opravdu veliký provoz,do toho zásobování od metra Opatov, také musí jednosměrkou a všichni co jedou od pošty...všichni skončí nakonec přesně v tom bodě, kde obyvatelé"přechází", ať na zastávku autobusu nebo do obchodu Tesco a Jysku.
Shrnutí- K přechodu od průchodu u zastávky 165, 125 ulice Mikulova...je přechod opravdu nutný. Velké překvapení, že se tam ještě při přecházení do vnitrobloku nestalo neštěstí, chodí tudy děti parkem do školy a lidé do svých domovů. Ten úžasný přechod, který je na kraji kulaťáku, je pro nás trochu "mimo mísu". Když lidé vystoupí z autobusu nebo jdou s nákupem z Tesca, tak jdou logicky průchodem po chodníku a potom přeskakují kolem popelnic a mezi auty. Nyní dochází konečně k posunutí zastávky do místa původní zastavky (směr Opatov) u Tesca a bylo by velmi dobré, kdybychom se i slušně a hlavně bezpečně dostali ke svým domovům a děti do/ ze školy.
Věřím, že pokud se přijde podívat osobně zastupitel z Prahy 11, zvlášť ten, kdo to tady zná, pochopí a pomůže nám občanům po letech začít přecházet bezpečně, tak jak se má. Děkujeme za pomoc.
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  29.11.2021 8:07:26
Vážení,
pro vybudování přechodu pro chodce musí být splněno několik podmínek, které vyplývají z platných právních úprav. V tomto směru se jedná o přenesenou působnost, kterou provádí silniční správní úřady (dále jen SSÚ). Na místních komunikacích I. třídy je místně a věcně příslušný SSÚ Odbor pozemních komunikacích a drah Magistrátu hl. m. Prahy a pro místní komunikace II. až IV. třídy a účelové komunikace Odbor dopravy, oddělení SSÚ, Úřadu městské části Praha 11. Několikrát jsme bezpečnou trasu do školy prošli a nevyhodnotili jsme jí jako nebezpečnou popř. nutnost umístění dalšího přechodu pro chodce. Správcem místní komunikace II. třídy ul. Hviezdoslavova, III. třídy ul. Mikulova se nachází ve správě Technické správy komunikací hl. m. Prahy a. s. V případě, že se z danou odpovědí neztotožňujete, prosím, o zaslání e-mailu na muzikarovas@praha11.cz nebo jandam@praha11.cz. Děkuji za pochopení. S pozdravem Soňa Řeháčková Muzikářová.Bc. Soňa Řeháčková Muzikářová | Úřad městské části Praha 11
vedoucí Odboru dopravy

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 68, Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 558
e-mail: muzikarovas@praha11.cz, web: www.praha11.cz
Oprava plochy před dětských hřištěm
Jana Fučíková  |  3.11.2021 19:24:36
Dobrý den,
na jaře jsem napsala žádost o úpravu malé plochy před vchodem do dětského hřitě v ul. Vejvanovského, ted píši ještě jednou. Před vchodem do dětského hřiště je nerovná plocha kde se stále drží voda. Voda sice při velkých vedrech někdy vyschne, ale většinou při deštích nebo mlhavém počasí se zde vytvoří louže, která nevyschne a v zimě zamrzne a pod popraškem sněhu není vidět, už několik lidí zde uklouzlo. chodí tam i starší lidé, a tak je to o zlomení nohy nebo ruky. Stejně špatný je potom i přístup na hřiště. Místo není moc velké, ale bylo by možné tento kousek nějak zarovnat a upravit, aby se tam voda nedržela a v zimě tak nezamrzla. Doufám, že by se tento kousek mohl ještě před zimou opravit, určitě to nebude tak nákladná práce.
Děkuji.J.Fučíková
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  24.11.2021 13:55:46
Vážená paní Fučíková,

děkujeme za podnět a vámi uvedenou závadu opravíme v rámci běžných oprav v co nejbližším termínu, tj. do konce roku pokud počasí dovolí tyto práce.

S pozdravem

Ing. Petr Mach | Úřad městské části Praha 11
Odbor dopravy – Oddělení dopravy a správy komunikací
vedoucí Oddělení dopravy a správy komunikací

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost Anny Drabíkové 534/3, Anny Drabíkové 534/3, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 553
e-mail: machp@praha11.cz, web: www.praha11.cz
Parkování v ulici Jurkovičova
David Husa  |  22.9.2021 11:00:19
Dobrý den, žádám o vyřešení parkování a průjezdnosti v ulici Jurkovičova, směrem od ulice Novomeského vpravo. Auta z nevysvětlitelného důvodu začala parkovat na opačné straně vozovky. Zhoršilo se tím bezpečné vystupování a nastupování nás a našich dětí. Zároveň se tím i zhoršila viditelnost a průjezdnost v naší ulici. Když se za horizontem potkají dvě proti sobě jedoucí vozidla, musí vozidlo dávající přednost couvat na přechod pro chodce. Což je naprosto nepřijatelné. Dále vozidla neustále porušují zákaz parkování u přechodu. Prosím vás o vyřešení této situace a případné dodělání značení. Předem moc děkuji za odpověď.
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  24.11.2021 13:51:27
Děkujeme Vám za podnět, ke kterému sdělujeme:

V předmětné lokalitě platí obecná úprava provozu na pozemních komunikacích, tj. zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu), ve znění pozdějších předpisů. Odbor dopravy, silniční správní úřad požádá o zvýšený dohled v dané lokalitě Policii ČR a Městskou policii hl. m. Prahy. V případě zjištění porušování pravidel silničního provozu se můžete kdykoliv obrátit na Polici ČR, l.158, popřípadě na Městskou policii hl. m. Prahy l.156. Ve věci osazení nového dopravního naznačení SSÚ sděluje, že provede kontrolu dané lokality, a v případě nutnosti podnikne kroky vedoucí ke zvýšení bezpečnosti a plynulosti silničního provozu v dané lokalitě.Ing. Martin Janda | Úřad městské části Praha 11
Odbor dopravy – Oddělení silniční správní úřad
samostatný odborný referent pro výkon silničního správního úřadu

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 65, Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 559
e-mail: jandam@praha11.cz, web: www.praha11.cz
Odstraněn zákaz vjezdu u retenční nádrže
carva  |  4.11.2021 22:27:31
Dobrý den,
Rád bych se zeptal z jakého důvodu byla odstraněna značka Zákaz vjezdu před pomocnou komunikací u retenční nádrže u ulice Loosova. A je teď vjezd na tuto komunikaci tedy legální?

S pozdravem
Carva Karel
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  24.11.2021 8:49:21
Vážený pane Carvo,
velice děkuji za dané upozornění o odstranění svislé dopravní značky B 1 – zákaz vjezdu všech vozidel v obou směrech u retenční nádrže v blízkosti místní komunikace III. třídy ul. Loosova. Zdejší silniční správní úřad (dále jen SSÚ) nevydala opatření obecné povahy na změnu místní úpravy provozu na pozemní komunikaci v daném smyslu, z tohoto důvodu bude SSÚ zajištěna náprava.
S pozdravem

Bc. Soňa Řeháčková Muzikářová | Úřad městské části Praha 11
vedoucí Odboru dopravy

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 68, Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 558
e-mail: muzikarovas@praha11.cz, web: www.praha11.cz
Kácení stromu
Melanie Holasová  |  21.11.2021 15:45:30
Dobrý den, ráda bych se chtěla zeptat za jakých podmínek lze odstranit borovici. Tato borovice byla kdysi vysazena v blízkosti našeho panelového domu, dnes je vysoká a při velkém větru mají nájemníci strach, že jim větve rozbijí skla v oknech. Děkuji za odpověď.
Vážená paní Holasová,

vlastníkem dřeviny je vždy vlastník pozemku, na kterém dřevina vzrůstá. Pokud by předmětná borovice měla obvod kmene, měřený ve výšce 130 cm nad zemí, 80 cm a více (tzv. nadlimitní), je nutné požádat zdejší orgán ochrany přírody (Odbor životního prostředí) o povolení ke kácení této dřeviny (ideální je vždy, když o kácení požádá sám vlastník dané dřeviny). Pokud by byla dřevina tzv. podlimitní, stačí se domluvit s vlastníkem dřeviny, který vydá k pokácení pouze tzv. souhlas. Primárně je tedy důležité identifikovat vlastníka pozemku a změřit obvod kmene dřeviny, následně jsou odlišné postupy u soukromých vlastníků, SVJ a ostatních. Prosím obraťte se na Ing. Simonu Černou (e-mail: cernas@praha11.cz, tel. 267 902 362), která Vám podá konkrétnější informace a sdělí další postup.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Ing. Simona Černá, OŽP
Úprava předzahrádky
Alena Koubková  |  2.11.2021 9:23:21
Dobrý den,
prosíme o odklizení napadaných velkých větví na předzahrádce k domu Ke Škole 1398/1, která je ve vnitrobloku
ulic Ke Škole a Ke Kateřinkám. Větve zde leží více než 14 dní a zatím si toho nikdo ze správy veřejné zeleně nevšiml. Díky za zprávu.
Alena Koubková
Vážená paní Koubková,

uklizení spadlých větví a začištění zlomených větví v korunách stromů bylo již předáno servisní organizaci Jihoměstská majetková a.s. k realizaci.

S pozdravem
Bc. Lucie Jírovcová, OŽP
15 let stará černá stavba v Šeberově
Petr Sládek  |  30.10.2021 13:45:38
V Šeberově stojí cca 15 let načerno postavený RD, dosud bez stavebního povolení. 1 metr od sousedních pozemků i původních domů, dokonce část střechy je nad cizím pozemkem, v rozporu s požárními i stavebními předpisy, pravděpodobně se fixlovalo v dokumentaci, aby to "vyšlo", s nevyřešeným vsakem dešťových vod, s nevyřešeným výjezdem na hlavní silnici - naprosto nedostatečný rozhled. Je podezření na uplacení některého z referentů stavebního úřadu!!! Co s tím hodláte dělat??? Buldozery jsou připraveny.
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  1.11.2021 10:26:19
„Vážený pane Sládku,

podnět na prošetření nepovolené stavby samozřejmě můžete podat i prostřednictvím občanské linky, avšak další případnou komunikaci je nutno řešit přímo se stavebním úřadem, neboť řízení jsou neveřejná. Informace se předávají podateli na jeho vyžádání, pokud není účastníkem řízení. Bohužel jste do svého dotazu neuvedl o jaký RD se jedná, tedy není možné Váš podnět začít řešit. Po 15 letech od výstavby RD nahlašujete nepovolenou stavbu – zde samozřejmě můžete mít pravdu, každá nepovolená stavba se k nám časem dostane a z úřední povinnosti ji musíme řešit. Současně však po 15 letech veřejně napadáte některého z referentů stavebního úřadu z úplatkářství. Neuvádíte jeho jméno, tedy před veřejností v důsledku bezdůvodně napadáte celý stavební úřad a podporujete fámy o obecné úplatnosti úředníků. Už tak složitý proces povolování staveb zatěžujete pro budoucí stavebníky obavami o způsobu projednávání jejich žádostí. Pokud znáte jméno úplatné osoby, pak je Vaší povinností jej nahlásit na Policii ČR. Ani já bych na OV nechtěla mít takovou osobu a okamžitě bych věc řešila.

Zatím s Vaším podnětem nemohu nijak dál naložit, neboť jste neuvedl jedinou indicii, na základě které by bylo možné stavbu RD identifikovat; Šeberov je rozsáhlé území. Doplněný podnět o konkrétní údaje ke stavbě můžete podat jak obyčejným e-mailem či osobně na stavebním úřadu, tak i telefonicky, nejlépe však písemně do podatelny Úřadu či zaslat na adresu podatelny Úřadu. Každý podnět je prověřen.

S pozdravem Ing. Jarmila Preradová, vedoucí OV“


Hezký den Vám přeje

Ing. Jarmila Preradová | Úřad městské části Praha 11
vedoucí Odboru výstavby

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 127, Vidimova 1324, 1325, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 340
e-mail: preradovaj@praha11.cz, web: www.praha11.cz
Pokácený akát
Michaela Marešová  |  26.10.2021 20:15:17
Dobrý den, v minulém týdnu byl pokácen na rohu ulice Borošova/Rašova (parcela 839/1) vzrostlý a 40 let starý akát. Při silném větru 21.10. se nalomila jedna větev, kterou hasiči odstranili. Zbytek stromu byl však v pořádku. Můžete mi vysvětlit, proč byl strom pokácen? Nestačilo jen prořezat? Bude místo něj zasazen nový (akát)? Děkuji za odpověď, MM
Vážená paní Marešová,

vlivem zlomení silné větve došlo k podélnému prasknutí celého kmene. S ohledem na rozsah poškození stromu by jeho ponechání na stanovišti bylo provozně nebezpečné. Z tohoto důvodu muselo být bohužel přistoupeno k pokácení předmětné dřeviny. Jihozápadní část pozemku parc. č. 839/1, k. ú. Háje, byla zařazena na seznam pozemků k možné výsadbě dřevin. V místě, kde rostla dřevina druhu trnovník akát vedou inženýrské sítě (vodovod, plynovod). Z tohoto důvodu nebude nová dřevina vysazena na totožném místě.

S pozdravem
Bc. Lucie Jírovcová, OŽP

Kalendář akcí >

Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Mediální komise
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Finanční výbor
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Komise pro správu majetku a podporu podnikání
Komise pro seniory
Výbor pro územní rozvoj a životní prostředí
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Klaunův Vánoční stromeček – Divadlo Bořivoj
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Bytová komise
CYKLOJÍZDA seniorek a seniorů: OD MOSTU K MOSTU
Melodie filmového plátna
Kino klub Zahrada – Přes hranici
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
KOMENTOVANÁ VYCHÁZKA pro seniory: Předvánoční vycházka po Žižkovu
Drum Circle s Petrem Šušorem
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Kontrolní výbor
Dopravní komise
MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA pro seniory
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Melodie pro každého
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
KOMENTOVANÁ VYCHÁZKA pro seniory: Předvánoční vycházka
HRANÍ BEZ HRANIC VIII.
KOMENTOVANÁ VYCHÁZKA pro seniory: Předvánoční vycházka po Žižkovu
Jedenáctky-Quasi trio
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Komise pro výchovu, vzdělávání a národnostní menšiny
Kino klub Zahrada – Přání Ježíškovi
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Sociální s zdravotní komise
Mediální komise
TURISTICKÁ PROCHÁZKA pro seniory: Adventní výlet do Tábora a ke klášteru Klokoty
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Komise pro strategické a územní plánování
Bezpečnostní komise
Vánoční šansony na tvrzi
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Komise informatiky
Petr Kocman s kapelou
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Jazzové Vánoce - Anna Kolingerová trio
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Kino klub Zahrada – Nebe
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
TURISTICKÝ VÝLET STÁLE SVĚŽÍCH SENIORŮ
Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Barokní Vánoce s Jaroslavem Svěceným
Barokní Vánoce s Jaroslavem Svěceným
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
SILVESTROVSKÁ ZÁBAVA pro seniory
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
Max Švabinský – Z kroměřížských parků do chodovské zahrady
 

Senior TAXI

Více

TV Expres

Více

Mobilní aplikace Praha 11 v mobilu

pohodlný přístup ke všem informací z webového portálu www.praha11.cz ve Vašem chytrém zařízení

Více

 

Důležité kontakty

Úřad městské části Praha 11
Ocelíkova 672/1
149 41 Praha 415

tel: 267 902 111

O-linka
800 104 300
obcanskalinka@praha11.cz

Úřední hodiny

Odbory: územního rozvoje, kancelář starosty, kancelář tajemníka, ekonomický, majetkoprávní, správy majetku

Aktuální úřední hodiny

Úřad MČ Praha 11 © 2003-2010  |  podatelna@praha11.cz  |  webmaster  |  prohlášení o přístupnostimapa webu  |  RSS | QSw| QSa
load