Na obsah stránky

Jazyk:
 

Dotazy na činnost Úřadu městské části Praha 11 a k životu v Praze 11

Vážený žadateli,
tato stránka neslouží pro oficiální podání žádostí podle zákona č. 106/1999 Sb., (dále jen zákon), ani k podání stížnosti dle zákona č. 500/2004 Sb..
Pokud tak chcete učinit, tak prosím následovně:

1. Podání žádosti podle zákona č. 106/1999 Sb.
Pokud žadatel podává svou žádost elektronicky je dle zákona povinen použít adresu podatelny (§ 14 odst. 3). Pokud žadatel svou žádost podá jinou cestou než přes podatelnu úřadu, není tato žádost ve smyslu tohoto zákona (§ 14 odst. 4).
Adresa podatelny: podatelna@praha11.cz

2. Podání stížnosti podle zákona č. 500/2004 Sb.
Pokud žadatel podává svou stížnost na nevhodné chování úředních osob nebo proti postupu správního orgánu (§ 175) je vhodnější použít pro oficiální podání adresu podatelny. Dle správního řádu je až 60 dní pro vyřízení stížnosti, kdežto tato webová stránka slouží pouze pro obecné dotazy.
Adresa podatelny: podatelna@praha11.cz


Vyhledávání v otázkách a odpovědíchVyhledat:      Kategorie:
přistavené kontejnery na stavební práce
Ota Mucka  |  17.5.2022 13:57:19
Prosím o informaci, zda je možné v Gregorově ulici, Praha 11 zabrat parkovací místa kontejnerem pro odvoz sutin z rekonstruovaného bytu. V případě , že ano, za jakých podmínek to lze. Je v tomto případě povinnost uvádět dobu záboru komunikace? V případě souhlasu se záborem parkovacího místa mohu získat tuto informaci na nějakém místě?
Děkuji za odpověď
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  19.5.2022 15:20:37
Vážený pane Mucko,


s ohledem na deficit parkovacích míst v dané lokalitě, a boj o každé volné parkovací místo, je zabrání parkovacího místa pro kontejner na stavební odpad nežádoucí, tzn. nelze povolit umístění kontejneru na pozemní komunikaci, na úkor pakovacího, popřípadě parkovacích míst.

S pozdravemIng. Martin Janda | Úřad městské části Praha 11
Odbor dopravy – Oddělení silniční správní úřad
samostatný odborný referent pro výkon silničního správního úřadu

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 65, Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 559
e-mail: jandam@praha11.cz, web: www.praha11.cz
ruseni nocniho klidu v okoli stanice metra Haje
Vojtech Sova  |  14.5.2022 22:36:52
Dobry den,

planuje se reseni hluku v okoli stanice metra Haje v nocnich hodinach? Pravidelne zde autobusaci troubi, v pul jedenacte nebo v jednu rano. Hulakani opilcu nebo rvacky tu zacinaji byt na dennim poradku, uz i v tydnu.

Dekuji
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  18.5.2022 8:08:11
Vážený pane Sovo,

děkujeme za Váš podnět – vše bylo obratem předáno prověření strážníkům z OŘ MP Praha 11 a v tomto ohledu byl i informován radní pro dopravu. Pokud jste svědkem jakéhokoliv protiprávního jednání, je vždy zcela nejefektivnější, zavolat rovnou na non-stop operační středisko OŘ MP Praha 11 (222 025 674 / 222 025 675), aby bylo možné vše řešit strážníky ve chvíli, kdy k danému chování dochází.

S pozdravem … Pavel Krčílek
Úprava tůjí
Jana Fučíková  |  2.5.2022 21:06:38
Dobrý den,
děkuji vám za odpověd ohledně vysázení 3 šeříků u hřiště v ul. Vejvanovského. Odpověd je celkem nic neříkající.Když je bříza stará tak se musí porazit, ale nemusí se hned sázet další keře, případně by stačil jeden keř. Vysokých bříz, borovic a keřů je zde už dost a je potřeba nějaké větve zkrátit nebo upravit, jsou to staré stromy. Také je potřeba brát ohled na alergiky. Šeříky jsou hezké, ale bude potřeba je i po odvětu sestříhat, tak doufám, že se o ně bude životní prostředí i nadále starat. Ještě bych chtěla upozornit na tzv. rozlehlé tůje, které rostou u úzké uličky od hlavní silnice k Modré škole. Z jedné strany je hřiště,které asi patří ke škole. Tyto tůje jsou rozrostlé do šířkky a pod nimi se drží velký nepořádek a možná zde přespávají i bezdomovci. Okolo metra byly všechny keře již upraveny. Zelen je hezká, ale dá to práci se o vše starat na celém JM. Děkuji za odpověd. Jana Fučíková
Vážená paní Fučíková,

při místním ohledání v daném vnitrobloku bylo zjištěno, že aktuálně stromy, na počátku tohoto vegetačního období, nevyžadují významnější pěstební zásahy. Dřeviny jsou pravidelně kontrolovány a vhodné zásahy jsou zadávány přímo servisní organizaci Jihoměstská majetková, a.s. Při volbě druhové skladby nových výsadeb jsou voleny takové dřeviny, které jsou podstatně méně alergenní, či jsou zcela nealergenní. Úklid odpadků v porostu jalovců rostoucích podél ulice U Modré školy, stejně tak jako jejich ořez, byl zadán servisní organizaci Jihoměstská majetková, a.s. k zajištění. Děkujeme za pochopení a poprosíme Vás o trpělivost.

S pozdravem
Ing. Josef Petrásek, OŽP
uzávěra chodníku směrem od metra Háje za lávkou přes Opatovskou
carva  |  5.5.2022 7:48:12
Dobrý den,
Co se přesně chystá s chodníkem, který využívá řada lidí k cestě na jih od metra Háje, navazující na "Otíkovu lávku"? Je zde řada připravených značek (4.5.), škrtnutý chodník přes Tatarkovu. A bylo by možno o zásadních omezeních na území MČ též informovat na stránkách MČ či na facebooku?

S pozdravem
Karel Carva
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  6.5.2022 8:55:48
Vážený pane Carvo,


jedná se o povolené výkopové práce, povolené zdejším silničním správním úřadem, za účelem realizace stavby „Tatarkova – BBP, Praha 11, č. akce 60296“, v termínu od 19.04.2022
do 08.07.2022, v šesti etapách:

0. etapa: příprava provizorního přechodu pro chodce,

1. etapa: částečná uzavírka místní komunikace III. třídy ul. Tatarkova, Praha 4, plná uzavírka
pěší komunikace – chodník, zrušení stávajícího přechodu pro chodce, provizorní
přechod pro chodce, ražení šachty, kácení porostu, sondy, obchozí trasa,

2. etapa: částečná uzavírka parkovacího zálivu, plná uzavírka části pěší komunikace –
chodník, příprava realizace rampy pro chodce, výkop pro rampu, schody, úprava
parkovacích stání, obchozí trasa,

3. etapa: úplná uzavírka části místní komunikace III. třídy ul. Tatarkova, Praha 4, v termínu
souběžně od 20.06.2022 do 25.06.2022, realizace retardéru, úprava vozovky,
objízdná a obchozí trasa, plná uzavírka části pěší komunikace – chodník,

4. etapa: částečná uzavírka parkovacího zálivu, pěší komunikace – chodník, realizace
chodníku, schodů, obchozí trasa,

etapa: částečná uzavírka části místní komunikace ul. Tatarkova, Praha 4, a parkovacího
zálivu, úplná uzavírka pěší komunikace – chodník, finální úpravy, obchozí trasa,


Doplnění, informace na webových stránkách MČ Praha 11 je, odkaz: https://www.praha11.cz/cs/mestska-cast/doprava/dopravni-omezeni-uzavirky-vykopy/realizace-stavby-bbp-c-60296-tatarkova-praha-11-stavebni-prace.htmlS pozdravem


Ing. Martin Janda | Úřad městské části Praha 11
Odbor dopravy – Oddělení silniční správní úřad
samostatný odborný referent pro výkon silničního správního úřadu

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 65, Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 559
e-mail: jandam@praha11.cz, web: www.praha11.cz
Parkování Petýrkova
Michal Kuric  |  16.1.2022 10:57:52
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy se už konečně začne řešit naprosto kritická situace parkování v nejenom v okolí ulice Petýrkova? Slibovali jste už dlouhá léta, že se něco bude dít, že se připravují modré zóny atd, ale jediné co se zatím stalo je, že se parkování kvůli průjezdu hasičského auta ještě víc omezilo, ale nová místa nejsou žádná. Jak dlouho se ještě nic nebude řešit?
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  3.5.2022 12:35:03
Vážený pane Kurici,

předem se Vám omlouvám za opožděnou odpověď.
Ve Vaší oblasti bude platit zákaz nočního parkování dodávek, což by se mělo projevit jistým zlepšením parkování pro běžné osobní vozy. Do zeleně nechceme zasahovat, neboť zeleň je součástí Jižního Města. Co se týče průjezdu hasičské techniky, konkrétně v ulici Petýrkova jsme nechali nainstalovat balisety pro zlepšení průjezdu hasičských vozidel.

S úctou

Mgr. Martin Duška | Úřad městské části Praha 11
radní pro dopravu a otevřenou radnici

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost C23, Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 206
e-mail: duskam@praha11.cz, web: www.praha11.cz
zeleň
Jana Fučíková  |  22.4.2022 22:14:00
Dobrý den,
okolo hřiště v ul. Vejvanovského a i v okolí je již vysázeno celkem dost stromů. Jsou zde vysoké břízy a vysoké borovice, hodně keřů kde se drží odpad z popelnic, kolem domů jsou upravovány záhonky a také keře. Dnes na travnaté ploše u hřiště byly vysázeny 3 další keře nebo stromky. Chtěla jsem se zeptat proč ještě jsou tyto keře nebo stromky zde vysázeny, myslím, že je zde potřeba i nějaká travnatá plocha a ne jen keře, nejsme v lese. Když se seká tráva, tak se sekačky obtížně budou proplétat mezi dalšími keři. Určitě se najdou nějaká jiná vhodná místa, kde se dá ještě něco vysadit nebo je to jen úkol něco někde vysadit. Zeleň je důležitá, ale nemělo by se nic přehánět. Na podzim jsem vznesla dotaz, zda by bylo možné nějak upravit před vchodem na hřiště v ul.Vejvanovského betonovou plochu, kde se drží voda a špatně se v bahně vchází na hřiště. V zimě louže zamrzne a už i několik lidí zde ukloulo. V létě louže vyschne. Určitě by se našlo i několik dalších věcí ke zlepšení než jen sázet keře. Děkuji za odpověd.J. Fučíková
Vážená paní Fučíková,

děkujeme Vám za zaslaný podnět. Nové dřeviny (šeříky obecné) byly v daném místě vysazeny v souladu s rozhodnutím orgánu ochrany přírody. Jedná se o náhradní výsadbu za břízu bělokorou, která vzrůstala ve vnitrobloku ulic Vejvanovského x Michnova u dětského hřiště a z důvodu zhoršeného zdravotního stavu a snížené provozní bezpečnosti muselo být přistoupeno k jejímu vykácení. Náhradní výsadba se ukládá ke kompenzaci ekologické újmy vzniklé kácením a měla by být kompenzována optimálně v místě jejího vzniku. Vzhledem k uvedené skutečnosti byly proto nové dřeviny vysazeny v předmětném vnitrobloku, na pozemku nejblíže možném a vhodném s ohledem na průběh inženýrských sítí a majetkoprávní vztahy. Předmětnou zpevněnou plochu, která není ve správě Odboru životního prostředí jsme předali k řešení na kompetentní odbor, kterým je Odbor dopravy. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem
Ing. Josef Petrásek, OŽP
Nebezpečné větve
petr ziegner  |  26.4.2022 11:14:58
Ulice Ledvinova dům 1717/18,na rohu chodníku je vzrostlá tůje a její větve nebezpečně zasahují do chodníku,
ve výšce hlavy a tím hrozí hlavně večer a za tmy velice nebezpečné zranění hlavy.
Je nutné co nejdříve prořezat tůji,než dojde ke zrnění!!
Děkuji za včasné vyřízení a děkuji.
Petr Ziegner,Ledvinova 1717/18,Chodov P-11.
Vážený pane Ziegnere,

děkujeme za Váš podnět, který byl předán kompetentnímu správci pozemku k přímému řešení. Předmětný jalovec (Juniperus sp.) vzrůstá na pozemku parc. č. 3135/15 v k. ú. Chodov, který je ve vlastnictví hl. m. Prahy a údržbu zde vykonává spol. URBIA (kontaktní osoba: Anna Hájková, tel.: 234 094 941, e-mail: anna.hajkova@urbia.cz). Děkujeme za pochopení.

S pozdravem
Ing. Josef Petrásek, OŽP
Kontejnery na tříděný odpad
Radek Toulec  |  3.1.2022 14:17:47
Dobrý den.
Mám dotaz před dvěma měsíci jsme se nastěhovaly do ulice Nad úpadem. Na konci ulice křížení s ulicí K Jezeru byli kontejnery na tříděný odpad ale na konci Listopadu zmizely a teď jsou kontejnery o ulici výše ty jsou ale neustále plné. To samé i okolní stanoviště v této lokalitě. Zdá se mi že pro X desítek domů v této lokalitě jsou čtyři místa s tímto odpadem málo. Je nějaká možnost jak sem dostat víc kontajnerů ?? Nebo mít své popelnice na tento odpad děkuji tlza odpověď.
Toulec.
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  26.4.2022 10:43:16
Vážený pane Toulče,

kontejnery na tříděný komunální odpad v ul. K Jezeru (v křižovatce s ul. Nad Úpadem) musely být z důvodu dopravní bezpečnosti odstraněny. Zdejší Odbor dopravy – silniční správní úřad, opakovaně řešil stížností obyvatel okolní zástavby na nevhodné a nebezpečné umístění těchto nádob. Jelikož nelze zřídit stanoviště sběrných nádob na veřejném prostranství bez souhlasu silničního správního úřadu, musel Odbor životního prostředí zmíněné kontejnery z daného místa odstranit. Původně bylo dané stanoviště umístěno na konci ul. K Jezeru. Bohužel i toto místo nevyhovovalo vlastníkům okolní zástavby a muselo se přesunout. Do současné chvíle nebylo nenalezeno vhodné místo, které by vyhovovalo požadavkům Policie ČR, Odboru dopravy a zároveň nepřekáželo místním vlastníkům nemovitostí. Pokud opakovaně dochází k přeplňování kontejnerů, lze stávající situaci řešit tím, že Odbor životního prostředí požádá o zvýšení četností svozů jednotlivých nádob, a to podáním žádostí na Magistrát hl. m. Prahy, přičemž součásti žádosti musí být min. 3 fotografie, ze kterých bude patrné, že v daném místě kontejnery kapacitně nestačí. OŽP věnuje dané lokalitě i nadále pozornost a pokud se projeví opakované dlouhodobé přeplňování, následně může podat žádost na zvýšení četností svozů.

S pozdravem

Ing. Eva Havlínová | Úřad městské části Praha 11
Odbor životního prostředí – Oddělení odpadového hospodářství a ochrany ovzduší
vedoucí Oddělení odpadového hospodářství a ochrany ovzduší

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 404, Vidimova 1324, 1325, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 355
e-mail: havlinovae@praha11.cz, web: www.praha11.cz
Hotel Opatov - ubytování pro uprchlíky
Kateřina Jarošová  |  5.3.2022 9:14:51
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je Hotel Opatov technicky na takové úrovni, aby se v něm mohli ubytovat uprchlíci a také, zda nad tím uvažujete? Pokud ano, hlásím se jako dobrovolník při přípřípravách hotelu.

Stojí ladem jen tak a toto je skvělá příležitost, jak jej využít a pomoci.

Děkuji za odpověď
Kateřina Jarošová
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  26.4.2022 9:01:24
Vážená paní Jarošová,

bývalý hotel Opatov je v majetku Hlavního města Prahy a je aktuálně před plánovanou rekonstrukcí.

Bohužel s ohledem na technický stav, který je v budově již téměř od začátku s ohledem na původního správce než vše převzalo HMP (nefunkční voda, toalety, elektřina ve velké části budovy, stav vnitřního vybavení atd.) není v současnou chvíli příliš reálné, aby byl využit pro potřeby ubytování uprchlíků.

V každém případě děkujeme za Vaši nabídku pomoci.

S pozdravem … Pavel Krčílek
vyveska metro Roztyly - info
Eva Vedlejsi  |  24.4.2022 9:21:01
Dobry den, na vyvesce v metru praha Roztyly jsou neaktualni udaje o uprchlickem centru pro ukrajince. Centrum zmenilo adresu a dobu provozu, vyveska stale posila na Vysehrad misto do Vysocan. Muzete to prosim opravit? Dekuji moc
Odpověděl: obcanskalinka Občanská linka - Praha 11  |  25.4.2022 13:08:44
Dobrý den,

děkujeme za upozornění a omlouváme se. Letáky k uprchlickému centru pro Ukrajince v novém místě ve Vysočanech byly v metru aktualizovány.
Přejeme klidné dny,Ing. Eva Tichá | Úřad městské části Praha 11
Odbor kancelář starosty – Oddělení styku s veřejností
vedoucí Oddělení styku s veřejností

sídlo: Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
pracoviště: místnost 20, Ocelíkova 672/1, 149 00 Praha 4
tel.: 267 902 201
e-mail: tichae@praha11.cz, web: www.praha11.cz

Kalendář akcí >

Čáry, čmáry, malování 2022
František Tichý: Kresby, grafika
Komise pro životní prostředí
CYKLOJÍZDA PRO SENIORKY A SENIORY: JARNÍ BRDY
Čáry, čmáry, malování 2022
František Tichý: Kresby, grafika
Mediální komise
Čáry, čmáry, malování 2022
František Tichý: Kresby, grafika
Čáry, čmáry, malování 2022
František Tichý: Kresby, grafika
MOZKOVÝ JOGGING pro seniory, aneb jak trénovat paměť
Jazz klub Tvrz: Najponk duo
Čáry, čmáry, malování 2022
František Tichý: Kresby, grafika
Čáry, čmáry, malování 2022
František Tichý: Kresby, grafika
František Tichý: Kresby, grafika
František Tichý: Kresby, grafika
Bytová komise
Májový koncert Pražského salonního orchestru
Betlémské světlo
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Drum Circle s Petrem Šušorem
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Pozvánka na pokračování 27. zasedání členů Zastupitelstva MČ Praha 11
Výlet pro seniory: Vydejte se s námi na cestu za perlou raně barokní architektury LEMBERK a na hrad GRABŠTEJN
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
ELIZZA MINIKIDS TOUR 2022
ELIZZA TURNAJE PRO SENIORY 2022,
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Toymachine – Kabinet obrů
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
ELIZZA TURNAJE PRO VEŘEJNOST 2022
Idunčino kvítí
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Nejhorší člověk na světě
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Komise pro likvidaci majetku
Toymachine – O velikém čaroději
Jedenáctky: Krása Quartet
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Výlet pro seniory: Vydejte se s námi na cestu za obdivuhodnými architektonickými skvosty KLÁŠTERA V MILEVSKU a historií města PÍSKU
Melodie pro každého
Pavel Dobeš
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
ELIZZA MINIKIDS TOUR 2022
ELIZZA TURNAJE PRO SENIORY 2022,
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Divadlo Vocaď pocaď – Pohádka ekologická
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
ELIZZA TURNAJE PRO VEŘEJNOST 2022
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Komise pro kulturu a spolky
Divoch
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Kontrolní výbor
Komise pro správu majetku a podporu podnikání
Mediální komise
Šansony na tvrzi
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Petr Kocman s kapelou
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
ELIZZA MINIKIDS TOUR 2022
ELIZZA TURNAJE PRO SENIORY 2022,
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
HRANÍ BEZ HRANIC X.
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
ELIZZA TURNAJE PRO VEŘEJNOST 2022
Cirkusárium
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Komise pro strategické a územní plánování
Komise pro výchovu, vzdělávání a národnostní menšiny
Výbor pro územní rozvoj a životní prostředí
Drive my car
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Komise pro seniory
Absolventský koncert žáků ZUŠ
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Skleněný zvěřinec
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Výbor pro otevřenou radnici a digitalizaci
Komise pro výchovu, vzdělávání a národnostní menšiny
Jazz klub tvrz: Radek's Group
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
František Tichý: Kresby, grafika
Marie Tvarohová: Malování jehlou
Moucha v kufru
František Tichý: Kresby, grafika
Sociální a zdravotní komise
Karel Kekeši a Radim Linhart recitál
František Tichý: Kresby, grafika
Finanční komise
Finanční výbor
Pocta Boženě Němcové
Dětský den v KC Zahrada
František Tichý: Kresby, grafika
Pocta Boženě Němcové
XXIII. ročník SPORTOVNÍCH HER SENIORŮ A HANDICAPOVANÝCH OBČANŮ
Roman Horký a Kamelot
František Tichý: Kresby, grafika
Pocta Boženě Němcové
František Tichý: Kresby, grafika
Pocta Boženě Němcové
Sobotní výtvarná dílna
František Tichý: Kresby, grafika
Pocta Boženě Němcové
 

Senior TAXI

Více

TV Expres

Více

Mobilní aplikace Praha 11 v mobilu

pohodlný přístup ke všem informací z webového portálu www.praha11.cz ve Vašem chytrém zařízení

Více

 

Důležité kontakty

Úřad městské části Praha 11
Ocelíkova 672/1
149 41 Praha 415

tel: 267 902 111

O-linka
800 104 300
obcanskalinka@praha11.cz

Úřední hodiny

Odbory: územního rozvoje, kancelář starosty, kancelář tajemníka, ekonomický, majetkoprávní, správy majetku

Aktuální úřední hodiny

Úřad MČ Praha 11 © 2003-2010  |  podatelna@praha11.cz  |  webmaster  |  prohlášení o přístupnostimapa webu  |  RSS | QSw| QSa
load