Aktuální informace o dostavbě Centrálního parku

V prostoru Centrálního parku v současnosti investor stavby, kterým je odbor městského investora MHMP, realizuje následující činnosti:

  1. Mezi ul. Michnova a Metodějova probíhají práce na skrývce ornice v místě, kde bude mlatová plocha, na které bude umístěn altán (přístřeší pro návštěvníky). Jedná se o práce prováděné na základě právoplatného územního rozhodnutí, které již nepotřebují stavební povolení. Práce by měly být dokončeny do konce dubna 2009.
  2. Část chodníku, který je proveden z klasických dlažebních kostek, je součástí zpevněné nástupní plochy do parku.Tato část chodníku nahradí původní chodník v prostoru hřiště pro petanque. Realizace zpevněné plochy včetně prostoru autobusové zastávky (u Modré školy) a materiálově odlišného pruhu cyklostezky, která bude využívána i in-line bruslaři, proběhne až na základě stavebního povolení.

Koncepce zpracování dokumentace ke stavebnímu povolení byla s MČ Praha 11 projednávána a v současnosti se připravuje podání žádosti o rozhodnutí povolení stavby (stavební povolení).

Vytvořeno 9.3.2009 9:52:11 | přečteno 3156x | Ing. Petr Havel
load