Na obsah stránky

ENDE
 

Mammocentrum BREAST UNIT IN PRAGUE

BREAST UNIT PRAGUE je pracoviště specializované na diagnostiku zhoubných i nezhoubných onemocnění prsu. Má akreditaci i pro provádění mamografického screeningu. Odborníci pod vedením prim. MUDr. Miroslavy Skovajsové Ph.D. poskytují odborné rady nemocným ženám v době nemoci i po léčbě, ale i zdravým ženám s vyšším osobním nebo rodinným rizikem vzniku nádorového onemocnění. Včasná diagnóza a úspěšná léčba zachrání nejen život, ale sníží i utrpení nejbližšího okolí!Jsme tu pro všechny, kteří berou své zdraví vážně. Záměrně je použito slovo kteří, protože onemocnění prsu se nevyhýbá ani mužům.

Provádí plnou mamární diagnostiku, takže mohou přijít zdravé ženy na preventivní vyšetření buď v rámci mamografického screeningu plně hrazeném zdravotní pojišťovnou, nebo pokud nesplňuji podmínky, tak na vlastní úhradu.

Na vyšetření mohou samozřejmě přijít i ženy a muži, u kterých se již vyskytl problém a mají doporučení na tzv. diagnostickou mamografii, nebo na některý z diagnostických či léčebných výkonů (např. biopsie, punkce apod.). Zároveň nabízíme i konzultační služby.

Na oddělení se provádí i ultrazvuková vyšetření, která se netýkají onemocnění prsu, jako je např. ultrazvukové vyšetření štítné žlázy, břicha apod.

BREAST UNIT PRAGUE vzniká dle požadavků European Society of Mastology (EUSOMA) a Europa Donna. Jeho odborným garantem se stala jedna z průkopníků českého mamárního screeningu MUDr. Miroslava Skovajsová, Ph.D.. Pracoviště je nadstandardně vybaveno nejmodernější mamografickou a sonografickou technikou se všemi potřebnými návaznostmi. Ač je to pracoviště úplně nové, vychází z dlouholetých zkušeností dr. Skovajsové a celého jejího týmu.

K objednání na vyšetření si můžete vybrat z několika způsobů.

1. telefonicky 
na čísle 775 13 11 11 v pracovní dny 8.00 – 14.00

2. osobně
Pokud bydlíte nebo pracujete v okolí, máte možnost přijít na oddělení osobně a pracovnice recepce Vás ráda objedná.

3. pomocí objednávkového formuláře na http://www.buprague.cz/jak_se_objednat.html

Máte-li dotazy týkající se provozu kontaktujte mamocentrum na emailu: mammacentrum@buprague.cz

Navigace

 
load