ENDE

Časovanou botu za rok 2008 v kategorii Osobnost roku získal Radek Skřivan!

Časovanou botu za rok 2008 získal Radek Skřivan, klub PVC Blansko a Petr Syrový.

Časovaná bota 2008 - výroční cena za největší přínos v oboru nízkoprahových sociálních služeb má tři hlavní vítěze. V kategorii Pracovní tým roku ji získal Nízkoprahový klub pro děti a mládež PVC Blansko Sdružení Podané ruce, o.s., v kategorii Osobnost roku byl oceněn Radek Skřivan, terénní sociální pracovník Terénních programů Jižák občanského sdružení Proxima Sociale. Zvláštní Cenu Správní rady za mimořádný přínos obdržel Petr Syrový, vedoucí Oddělení prevence a rozvoje sociálních služeb Městské části Praha 13. Ceny vítězům udělili patroni Časované boty - Česká asociace streetwork, o.s. (ČAS) a Nadace Vodafone ČR. (info www.streetwork.cz)

Radek Skřivan v současné době působí jako lokální koordinátor nízkoprahových služeb občanského sdružení Proxima sociale na Jižním Městě.

20.4.2009 16:40:02 | přečteno 1685x | Mgr. Dagmar Špatenková