Na obsah stránky

ENDE
 

Volební okrsky

Volební okrsky 1 Příloha oznámení

V okrsku č. 947 je místnost v:

SŠ managementu a služeb s.r.o., Schulhoffova 844

Brechtova 824; 825; 826; 827; 846; 847; 848; 849; 850;

Hekrova 811; 812; 813; 814; 815; 816; 817; 818; 819;

820; 821; 822; 823; 851; 852; 853;

K Horkám 924

V okrsku č. 948 je místnost v:

SŠ managementu a služeb s.r.o., Schulhoffova 844

Brechtova 780; 781; 828; 829; 830

Dubnova celá ulice

Hekrova 805; 806; 808; 809; 810

Matúškova 782; 783; 784; 785; 786; 787; 795; 796; 831

Mírového hnutí 868; 869

V okrsku č. 949 je místnost v:

SŠ managementu a služeb s.r.o., Schulhoffova 844

Brechtova 777; 778; 779

Květnového vítězství 772; 773; 774; 775;776

Matúškova 802; 803

Schulhoffova 788; 789; 790; 791; 792; 793; 794

V okrsku č. 950 je místnost v:

SŠ managementu a služeb s.r.o., Schulhoffova 844

Boháčova celá ulice

Demoliční celá ulice

Květnového vítězství 2; 20; 35; 40; 115; 116; 117; 160; 166; 491;

492; 493; 494; 495; 496; 875; 938

Matúškova 797; 798; 799; 800; 801; 804

Mírového hnutí 33

Schulhoffova 844; 856; 857; 858; 859

Starobylá 1006; 1007; 1008; 1009; 1010; 1011; 1012

U Rybářství celá ulice

V okrsku č. 951 je místnost v: ZŠ Mendelova 550

Hviezdoslavova 501; 502; 503; 504; 505; 506; 507; 508; 509;

510; 511; 512; 513; 514; 515; 516

Kazimírova celá ulice

Kryštofova celá ulice

Květnového vítězství 945

Mirošovská celá ulice

Nad Úpadem 273; 274; 275; 276; 277; 278; 279; 280; 281;

282; 283; 284; 294; 296; 297; 298; 299; 300;

301; 302; 303; 304; 305; 306; 307; 308; 309;

310; 311; 312; 313; 314; 315; 316; 317; 318;

319; 320; 321; 402; 403; 404; 405; 406; 407;

408; 409; 410; 411; 412; 413; 414; 415; 416;

417; 418; 419; 420; 421; 422; 423; 424; 433;

434; 435; 436; 437; 438; 439; 440

Pacajevova celá ulice

Prašná celá ulice

Stachova 425; 426; 427; 428; 429; 430; 431; 432

Staňkova 441; 442; 443; 444

Starobylá 3; 4; 6; 45; 222; 236; 242; 245; 246; 497; 498;

873; 881; 910

U Přehrady celá ulice

U Transf. stanice celá ulice

Výstavní 75; 96; 99; 136; 142; 169; 170; 178; 211; 230;

943

Wagnerova celá ulice

Za Rybářstvím celá ulice

V okrsku č. 952 je místnost v: ZŠ Mendelova 550

Jarešova celá ulice

K Jezeru celá ulice

Mandova celá ulice

Nad Úpadem 198; 199; 233; 234; 217; 244; 887; 888; 889;

890; 894; 896; 901; 903; 906; 947

Plickova 551; 552; 553; 880;

Stachova 51; 103; 135; 164; 167; 174; 184; 187; 213; 214;

237; 285; 286; 287; 288; 518

Staňkova 194; 248; 249; 250; 251; 252; 253; 254; 255;

256; 257; 258; 259; 268; 269; 270; 271; 272;

872; 882; 883; 884; 886; 895; 898; 907; 911;

915; 918; 919; 922; 932; 933; 936; 939; 948;

V Hájích celá ulice

V okrsku č. 953 je místnost v: ZŠ praktická, Kupeckého 576

Anežky Malé celá ulice

Arkalycká celá ulice

Emilie Hyblerové 527; 528; 529

Hviezdoslavova 519; 520

Kosmická 748; 749; 750; 751; 752; 753; 754; 755; 756;

Kupeckého celá ulice

Opatovská 870; 871; 874

V okrsku č. 954 je místnost v: ZŠ praktická, Kupeckého 576

Anny Drabíkové celá ulice

Emilie Hyblerové 521; 522; 523; 524; 525; 526; 530; 531; 532;

533;

Hviezdoslavova 666

Kosmická 537; 746; 747

V okrsku č. 955 je místnost v: ZŠ Mendelova 550

Horčičkova celá ulice

Kosmická 739; 740; 741; 742; 743; 744; 745

Mendelova 538; 539; 540; 541; 542; 543; 550

V okrsku č. 956 je místnost v: ZŠ Mendelova 550

Kropáčkova celá ulice

Mendelova 554; 555; 556; 665; 737; 738; 879;

Plickova 564; 565; 566; 567; 568; 569; 570; 571; 572

V okrsku č. 957 je místnost v: ZŠ Mendelova 550

Janouchova 671

Nešporova 573; 574; 575

Štichova 577; 578; 579; 580; 581; 582; 583; 584; 585;

586; 587; 588; 647; 648; 649; 650; 651; 652;

653; 654; 668

Výstavní 845; č.e.2

V okrsku č. 958 je místnost v: ZŠ K Milíčovu 674

Borošova 634; 635; 636

Exnárova celá ulice

Ke Cvičišti celá ulice

K Milíčovu 100; 854

Klivarova celá ulice

Otická celá ulice

Rašova celá ulice

Štichova 637; 638; 639; 640; 641; 642; 643; 644; 645;

646

V okrsku č. 959 je místnost v: ZŠ K Milíčovu 674

Borošova 629; 630; 631

Janouchova 655; 656; 670

K Milíčovu 734

Mejstříkova 624; 625; 626; 627; 628

Štichova 589; 590; 591; 592; 593; 594; 595; 596; 597;

598; 599; 600

V okrsku č. 960 je místnost v: ZŠ K Milíčovu 674

Hlavatého 621; 622; 623; 662; 663; 664

Janouchova 657; 658; 659; 660; 661

Kulhavého 669

V okrsku č. 961 je místnost v: ZŠ K Milíčovu 674

Hlavatého 618; 619; 620

K Milíčovu 674

Křtinská celá ulice

Mejstříkova 609; 610; 611; 612; 613; 614;

Ocelíkova 672

Steinerova 601; 602; 603; 604; 605; 606; 607; 608; 667

Stříbrského 675; 676; 677; 678


Volební okrsky 2 Příloha oznámení

V okrsku č. 962 je místnost v: ZŠ K Milíčovu 674

Mnichovická celá ulice

Novomeského 690; 691; 692; 693

Ocelíkova 712; 713; 714

Stříbrského 679; 680; 681; 682; 683; 684; 685; 686; 687;

688; 689

V okrsku č. 963 je místnost v: ZŠ K Milíčovu 674

Cyprichova celá ulice

Sulanského 694; 695; 696; 697; 698; 699; 700;

Tatarkova 721; 722; 726; 727; 728; 729; 730; 731; 732;

733

V okrsku č. 964 je místnost v: ZŠ praktická, Kupeckého 576

Bajkonurská 736

Steinerova 735

Tatarkova 723; 724; 725

V okrsku č. 965 je místnost v: ZŠ Ke Kateřinkám 1400

Doubravická 1310; 1311

Jažlovická 1312; 1313; 1314; 1315; 1316; 1317; 1318;

1319; 1320; 1321; 1322; 1323; 1499; 1764;

1765; 1766; 1767; 1768; 1769

Novomeského 2139

V okrsku č. 966 je místnost v: ZŠ Ke Kateřinkám 1400

Bohúňova 1342

Doubravická 1301; 1302; 1303; 1304; 1305; 1306; 1307;

1308; 1309

Jažlovická 1326; 1327; 1328; 1329; 1330; 1331; 1332;

1333; 1334; 1335; 2119

Vidimova 1324; 1325

V okrsku č. 967 je místnost v: ZŠ Ke Kateřinkám 1400

Bohúňova 1336; 1337; 1338; 1339; 1340; 1343; 1344;

1345; 1346; 1553

Tererova 1341; 1347; 1348; 1349; 1350; 1351; 1352;

1353; 1354; 1355; 1356

V okrsku č. 968 je místnost v: ZŠ Ke Kateřinkám 1400

Bohúňova 1552

Modletická 1388; 1389; 1390

Opatovská 1550; 1753; 1754

Tererova 1357; 1358; 1399; 1551; 2135

V okrsku č. 969 je místnost v: ZŠ Ke Kateřinkám 1400

Ke Kateřinkám 1392; 1393; 1394; 1395; 1396; 1400; 1403;

1404; 1405; 1406

Ke Škole 1397; 1398

Modletická 1391; 1401; 1402

V okrsku č. 970 je místnost v: ZŠ Ke Kateřinkám 1400

Ke Kateřinkám 1407; 1408; 1409; 1410; 1411

Radimovická celá ulice

Zdiměřická 1412

V okrsku č. 971 je místnost v: ZŠ Ke Kateřinkám 1400

Chomutovická celá ulice

Zdiměřická 1425; 1426; 1427; 1428; 1429; 1430; 1431;

1432; 1433; 1434; 1435; 1436; 1437; 1438;

1439; 1440; 1441; 1442; 1445; 1446; 1447;

1448; 1449; 1450

V okrsku č. 972 je místnost v: ZŠ a SŠW, Křejpského 1501

Nad Opatovem celá ulice

Šalounova celá ulice

U Chodov. hřbitova celá ulice

Zdiměřická 1451; 1452; 1453; 1454; 1455

V okrsku č. 973 je místnost v: ZŠ a SŠW, Křejpského 1501

Křejpského 1504; 1505; 1506; 1507; 1508; 1509; 1510;

1511; 1752;

Lečkova 1515; 1516; 1517; 1518; 1519; 1520; 1521;

1522

V okrsku č. 974 je místnost v: ZŠ a SŠW, Křejpského 1501

Jašíkova 1532; 1533; 1534

Křejpského 1501; 1502; 1503; 1512; 1513; 1514; 1523;

1524; 1525; 1526; 1527; 1528; 1529; 1530;

1531; 2276

V okrsku č. 975 je místnost v: ZŠ a SŠW, Křejpského 1501

Jašíkova 1535; 1536; 1537; 1656

Jeřábkova 1456

Opatovská 1763

V Jezírkách celá ulice

V okrsku č. 976 je místnost v: ZŠ a SŠW, Křejpského 1501

Jeřábkova 1457; 1458; 1459; 1460; 1461; 1462

Konstantinova 1470; 1471; 1472; 1473; 1474; 1475; 1476;

1477; 1478; 1479; 1480; 1500

Metodějova celá ulice

V okrsku č. 977 je místnost v: ZŠ a SŠW, Křejpského 1501

Černockého celá ulice

Konstantinova 1481; 1482; 1483; 1484; 1488; 1489; 1490;

1491; 1492; 1493; 1494; 1495; 1496; 1497;

1498;

Michnova 1624; 1625

V okrsku č. 978 je místnost v: ZŠ praktická, Kupeckého 576

Michnova 1602; 1620; 1622; 1623; 1626

Podjavorinské 1600; 1601; 1603; 1604; 1605; 1606; 1607;

1608; 1609

V okrsku č. 979 je místnost v: ZŠ Mikulova 1594

Bachova 1566

Michnova 1621

Podjavorinské 1595; 1596; 1597; 1598;

Vejvanovského celá ulice

V okrsku č. 980 je místnost v: ZŠ Mikulova 1594

Bachova 1567; 1568; 1755

Hviezdoslavova 2250

Mikulova 1571; 1572; 1573; 1574; 1575; 1576; 1577;

1578; 1579; 1580; 1581 1582; 2118; 2209;

2210

V okrsku č. 981 je místnost v: ZŠ Mikulova 1594

Bachova 1569; 1570; 1584; 1585; 1586; 1587; 1588;

1589; 1590; 1591; 1592; 1593

Mikulova 1583; 1594

V Průčelí 1653; 1655

V okrsku č. 982 je místnost v: ZŠ Mikulova 1594

Květnového vítězství 1864; 1865; 1866; 1867; 2126

Machkova 1646; 2127; 2128; 2129

V Průčelí 1648; 1649; 1650; 1651; 1652; 1654

Ženíškova 1647; 2121; 2122; 2123; 2124; 2125; 2130

V okrsku č. 983 je místnost v: ZŠ Květnového vítězství 1554

Květnového vítězství 1627; 1628; 1629

Machkova 1642; 1643; 1644; 1645

Markušova celá ulice

V okrsku č. 984 je místnost v: ZŠ Květnového vítězství 1554

Brandlova 1557; 1558; 1559; 1560; 1561; 1562; 1563;

1564; 1565; 1599; 1639; 1640; 1641; 2236

Chalupkova 1364; 1365; 1366; 1367

Květnového vítězství 1554


Volební okrsky 3 Příloha oznámení

V okrsku č. 985 je místnost v: ZŠ Květnového vítězství 1554

Brandlova 1380; 1381; 1382; 1383; 1384; 1385; 1386

Hněvkovského 1372; 1373; 1387

V okrsku č. 986 je místnost v: ZŠ Květnového vítězství 1554

Chalupkova 1368; 1369; 1370; 1371

Hněvkovského 1374; 1375; 1376; 1377; 1378; 1379

Květnového vítězství 1361; 1362; 1363

V okrsku č. 987 je místnost v:

ZŠ Chodov, Květnového vítězství 57

Benkova 177; 301; 340; 358; 551; 552; 688; 940

Dunovského celá ulice

Ke Stáčírně 663; 840; 1167; 2289

Klecandova celá ulice

Květnového vítězství 53; 57; 58; 59; 60; 123; 401; 763; 859; 886;

982; 1076; 1119; 1739; 1740; 1741; 1742;

1743; 2023

Mokrá 334; 365; 387; 407; 456; 535; 550; 677; 1129;

1130; 1282; 1283; 1284; 1285; 1286; 1287;

1288; 1289; 1291

Stýblova celá ulice

Valentova 1726; 1727; 1728; 1729; 1730; 1731; 1732;

1733; 1734; 1735; 1736; 1737; 1738

Vápeníkova 158; 200; 201; 675; 1139

V okrsku č. 988 je místnost v: ZŠ Donovalská 1684

Benkova 850; 1105; 2324

Brodského 1663; 1664; 1665; 1666; 1667; 1668; 1669;

1670; 1676; 1677; 1678; 1679

Donovalská 1662; 1756; 1757; 1758; 1759; 1760; 2222

Ke Stáčírně 2292

Kolmistrova celá ulice

Mokrá 952

Vápeníkova 186; 964; 1131; 1132; 1133; 1134; 1135; 1136;

1137; 1138

Zimákova celá ulice

V okrsku č. 989 je místnost v:

ZŠ Chodov, Květnového vítězství 57

Brechtova 473; 475; 476; 503; 508; 594; 786; 1080

Dobrovolského celá ulice

Donovalská 393; 420; 432; 433; 467; 468; 471; 528; 632;

652; 678; 721; 750; 754; 759; 761; 796; 808;

876; 1070; 1150; 1152; 1183; 1184; 2313

Hejplíkova celá ulice

K Horkám 2284

Ke Skále celá ulice

Ke Stáčírně č.e.7; 150; 421; 444; 504; 512; 523; 591; 602;

607; 687; 795; 954; 1082; 1111; 1143; 2268;

2270; 2272

Květnového vítězství 133; 134; 135; 138; 139; 140; 164; 332; 345;

346; 361; 451; 499; 506; 520; 533; 547; 615;

616; 620; 730; 1099

Leopoldova 87; 417; 443; 640; 667; 819; 888; 902; 946; 984;

1107; 1114; 1164; 1186; 2138

Majerského celá ulice

Mírového hnutí 2137

Nedbalova celá ulice

Pištěkova celá ulice

Rujanská celá ulice

Šperlova celá ulice

Švecova celá ulice

V Opatově celá ulice

Volkovova celá ulice

Vycpálkova celá ulice

Ženíškova 629; 635

V okrsku č. 990 je místnost v: ZŠ Donovalská 1684

Donovalská 1658; 1659; 1660; 1661

Leopoldova 1680; 1681; 1682; 1683; 2040; 2041; 2042;

2043; 2044; 2045; 2046;

Samohelova 2050; 2051; 2052

V okrsku č. 991 je místnost v:

ZŠ Chodov, Květnového vítězství 57

7. května 63; 71; 81; 82; 143; 151; 168; 181; 229; 292;

293; 294; 295; 296; 297; 298; 322; 348; 366;

385; 445; 484; 485; 486; 522; 548; 605; 723;

767; 801; 802; 804; 805; 806; 813; 865; 934;

935; 936; 937; 938; 939; 949; 959; 991; 1068;

1109; 1168

Bartůňkova celá ulice

Lažanského celá ulice

Malebná 1040; 1041; 1042; 1043; 1044; 1045; 1046;

1047; 1048; 1049; 1056; 1057; 1058; 1059;

1060; 1061; 1062; 1063; 1064; 1065; 1066

Na Sádce 155; 157; 189; 193; 343; 601; 837; 1277; 1296;

1745; 1746; 1747; 1748; 1749

Nad Lomy celá ulice

Pod Vodojemem celá ulice

Saudkova celá ulice

Starochodovská 5; 28; 35; 75; 78; 79; 142; 149; 156; 159; 160;

161; 165; 166; 170; 171; 172; 173; 174; 175;

180; 194; 195; 196; 197; 198; 205; 245; 246;

254; 483; 500; 507; 509; 519; 521; 529; 530;

546; 579; 604; 674; 732; 755; 845; 866; 891;

950; 985; 988; 1087; 1110; 1116; 1128; 1142;

2286

Švabinského 114; 265; 280; 281; 282; 283; 284; 285; 286;

287; 288; 289; 290; 291; 321; 329; 333; 336;

351; 352; 374; 391; 405; 411; 431; 439; 440;

448; 453; 454; 477; 481; 488; 498; 517; 816;

922; 923; 924; 925; 926; 927; 928; 929; 930;

931; 932; 933; 1000

U Kolonie 798; 814; 848; 870; 907

V Lomech celá ulice

Valentova 1744

V okrsku č. 992 je místnost v:

ZŠ Chodov, Květnového vítězství 57

7. května 80; 144; 145; 211; 212; 213; 214; 242; 264; 267;

268; 270; 273; 310; 1146

K Dubu celá ulice

K Remízku celá ulice

Ke sv. Izidoru celá ulice

Malebná 869; 875; 878; 879; 880; 889; 890; 894; 895;

897; 900; 904; 908; 912; 914; 942; 947; 960;

983; 994; 1085; 1086; 1089; 1127; 1140; 1166;

1172; 2322

Medkova celá ulice

Na Sádce 659; 780; 787

Skřivanova celá ulice

Starochodovská 15; 16; 41; 52; 65; 66; 73; 335; 684; 714; 1359;

1360; 1750

Švabinského 217; 218; 219; 220; 221; 222; 223; 224; 225;

231; 232; 233; 240; 241; 243; 244; 248; 252;

259; 269

U Kolonie 274

V Benátkách celá ulice

Verdiho celá ulice

Zakouřilova celá ulice


Volební okrsky 4 Příloha oznámení

V okrsku č. 993 je místnost v: ZŠ Donovalská 1684

Benkova 304; 518; 1696; 1697; 1698; 1699; 1700; 1701;

1702

Donovalská 1725

Kahovská celá ulice

Ledvinova 86; 1707; 1708; 1709; 1710; 1711; 1712; 1713;

1714; 1715; 1716; 1717

V okrsku č. 994 je místnost v: ZŠ Donovalská 1684

Benkova 1685; 1686; 1687; 1688; 1689; 1690; 1691;

1692; 1693; 1694; 1695

Brodského 1671; 1672; 1673; 1674; 1675;

Donovalská 1684; 1862; 1863

Kunínova celá ulice

Ledvinova 1718

V okrsku č. 995 je místnost v:

TOP Hotel Praha, Blažimská 1781

Archivní celá ulice

Babická celá ulice

Blažimská celá ulice

Chodovecké nám. celá ulice

Čenětická celá ulice

Daimlerova celá ulice

Divišovská celá ulice

Klapálkova celá ulice

Klíčova celá ulice

Knovízská celá ulice

Lešanská 1176

Nad Pahorkem celá ulice

Obrovského celá ulice

Pod Chodovem 1267

Šternovská celá ulice

Türkova 828; 1001; 1098; 1106; 1272; 2297

U Nové dálnice celá ulice

U Stojanu celá ulice

Zastrčená celá ulice

V okrsku č. 996 je místnost v:

ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí 1782

Cigánkova celá ulice

Nechvílova 1829; 1830; 1831; 1835; 1836; 1837; 1838;

1839; 1840; 1841; 1842; 1843; 1844; 1845;

1853; 1854; 1855; 1856; 1857; 1858; 1859

Roztylská 1860; 2136; 2142; 2143; 2258

Vojtíškova 1828

V okrsku č. 997 je místnost v:

ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí 1782

Láskova 1810; 1811; 1812; 1813; 1814; 1815; 1816;

1817; 1818; 1819; 1827

Nechvílova 1820; 1821; 1822; 1823; 1824; 1825; 1826;

1832; 1833; 1834

Zlešická 1846; 1847; 1848; 1849; 1850; 1851; 1852

V okrsku č. 998 je místnost v:

ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí 1782

Jírovcovo nám. 1782; 1783

Láskova 1792; 1793; 1794; 1795; 1796; 1797; 1798;

1799; 1800; 1801; 1802; 1803

Malenická celá ulice

Zlešická 1804; 1805; 1806; 1807; 1808; 1809

V okrsku č. 999 je místnost v:

ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí 1782

Hroncova celá ulice

Jarníkova 1868; 1869; 1870; 1871; 1872; 1873; 1874;

1875; 1876; 1877; 1878; 1879; 1880; 1881;

1884; 1885; 1886; 1887; 1888; 1889; 1890;

1891; 1892; 1893; 1894; 1895; 1896; 1897;

1898; 1899

V okrsku č. 1000 je místnost v:

ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí 1782

Hráského celá ulice

Jarníkova 1904

Klírova celá ulice

Roztylská č.e.8; 2232;

Šustova 1930

V Parku celá ulice

V okrsku č. 1001 je místnost v: ZŠ Pošepného náměstí 2022

Petýrkova 1942; 1943; 1944; 1945; 1946; 1947; 1948;

1949; 1950; 1951; 1952; 1953; 1954; 1955;

1956; 1957; 1958; 1959; 1960; 1961; 1962;

1963; 1964; 1965; 1966; 1967; 2254

V okrsku č. 1002 je místnost v: ZŠ Pošepného náměstí 2022

Dědinova 1981; 1982; 1983; 1984; 1985; 1986; 1987;

1988; 1989; 1990; 1999

Holušická celá ulice

Hrabákova 1968; 1969; 1970; 1971; 1972; 1973; 1974

Petýrkova 1991; 1992; 1993; 1994; 1995; 1996; 1997

V okrsku č. 1003 je místnost v: ZŠ Pošepného náměstí 2022

Dědinova 2002; 2003; 2004; 2005; 2006; 2007; 2008;

2009; 2010; 2011; 2012

Filipova celá ulice

Hrabákova 1975; 1976; 1977; 1978; 1979; 1980; 2000;

2001

Krejnická 2021

Pošepného nám. 2022

V okrsku č. 1004 je místnost v: ZŠ Pošepného náměstí 2022

Augustinova celá ulice

V okrsku č. 1005 je místnost v: ZŠ Pošepného náměstí 2022

Gregorova celá ulice

Hrudičkova celá ulice

Na Ovčíně celá ulice

Tomíčkova celá ulice

V okrsku č. 1006 je místnost v: ZŠ Pošepného náměstí 2022

Babákova 2149; 2150; 2151; 2152; 2153; 2154; 2155;

2184; 2185;

Blatenská celá ulice

Hrdličkova 2173; 2174; 2175; 2176; 2177; 2186; 2187;

2188; 2189

Kaplanova celá ulice

Kloboukova 2170; 2171; 2172;

Kloknerova celá ulice

Koštířova celá ulice

V okrsku č. 1007 je místnost v: ZŠ Pošepného náměstí 2022

Babákova 2156; 2157; 2158; 2159; 2160; 2161; 2162;

2198; 2199; 2200; 2201

Brehmova celá ulice

Hněvkovská celá ulice

Hrdličkova 2196; 2197; 2204; 2205; 2206; 2207; 2208

Hvožďanská celá ulice

Kloboukova 1175; 1178; 1179; 1180; 1182; 1199; 1201;

1202; 1206; 1210; 1212; 1213; 1215; 1218;

1219; 1224; 1226; 1231; 1235; 1236; 1239;

1246; 1256; 1261; 1263; 1264; 1265; 1298;

2163; 2164; 2165; 2190; 2191; 2192; 2193;

2194; 2195; 2202; 2203; 2223; 2224; 2225;

2226; 2227; 2228; 2229; 2230; 2256; 2261;

2262; 2263; 2266; 2269; 2271; 2279; 2303

Komárkova celá ulice

4.10.2006 14:39:18 - aktualizováno 4.10.2006 14:46:30 | přečteno 8256x | Josef Štěrba

Navigace

 
load