Na obsah stránky

ENDE
 

Komunální volby - zvolení zastupitelé za Prahu 11

Jmenné seznamy


Výběr: zvolení zastupitelé dle abecedy
Zastupitelstvo městské části nebo městského obvodu
Kraj: Hlavní město Praha
Obec: Praha 11
Všechny kandidátní listiny


Kandidátní
listina
Poř.
číslo
Kandidát Věk Navrh.
strana
Polit.
přísl.
Hlasy Pořadí Mandát
Příjmení, jméno Tituly abs. v %
5 Občanská demokratická strana
16 Bauer Petr 43 ODS ODS 12 172 2.23 16 *
5 Občanská demokratická strana
18 Bílek Václav 45 ODS ODS 12 151 2.23 18 *
5 Občanská demokratická strana
15 Červová Jaroslava 49 ODS ODS 12 195 2.24 15 *
3 Česká str.sociálně demokrat.
5 Česal Milan Mgr. 58 ČSSD ČSSD 4 042 2.31 5 *
3 Česká str.sociálně demokrat.
2 Dimitrov Kosta Ing. 57 ČSSD ČSSD 4 057 2.32 2 *
8 Volba pro město
5 Dittrich Pavel Mgr. 49 VPM BEZPP 2 322 2.66 4 *
5 Občanská demokratická strana
9 Gabriel Jan 35 ODS ODS 12 220 2.24 9 *
3 Česká str.sociálně demokrat.
6 Halaburdová Martina 20 ČSSD ČSSD 3 951 2.26 6 *
2 Komunistická str.Čech a Moravy
4 Hoffman František 24 KSČM BEZPP 2 532 2.32 4 *
5 Občanská demokratická strana
13 Holan Zbyněk Mgr. 29 ODS ODS 12 211 2.24 13 *
2 Komunistická str.Čech a Moravy
2 Horký Vladimír 52 KSČM KSČM 2 543 2.33 2 *
5 Občanská demokratická strana
1 Janeček Jiří 32 ODS ODS 12 381 2.27 1 *
8 Volba pro město
4 Janečková Blanka Mgr. 48 VPM BEZPP 2 368 2.71 3 *
5 Občanská demokratická strana
25 Janečková Jana Ing. 34 ODS ODS 12 165 2.23 25 *
9 Strana zelených
1 Ježek Jakub 28 SZ SZ 2 386 2.79 1 *
8 Volba pro město
1 Jirava Petr Ing. 57 VPM BEZPP 2 967 3.40 1 *
5 Občanská demokratická strana
12 Karafiátová Barbora 29 ODS ODS 12 241 2.24 12 *
9 Strana zelených
3 Krautwurm Jiří Ing. Ph.D. 46 SZ SZ 2 313 2.70 2 *
2 Komunistická str.Čech a Moravy
3 Kříž Miroslav 50 KSČM BEZPP 2 518 2.30 3 *
3 Česká str.sociálně demokrat.
4 Matonoha Drahoslav Ing. 49 ČSSD ČSSD 4 048 2.31 4 *
5 Občanská demokratická strana
3 Meixner Jan 49 ODS ODS 12 327 2.26 3 *
5 Občanská demokratická strana
20 Meixner ml. Jan 25 ODS ODS 12 110 2.22 20 *
5 Občanská demokratická strana
6 Mihálik Miloslav 49 ODS ODS 12 245 2.24 6 *
5 Občanská demokratická strana
2 Mlejnský Dalibor Bc. 36 ODS ODS 12 386 2.27 2 *
3 Česká str.sociálně demokrat.
7 Mráz Jaroslav 63 ČSSD ČSSD 3 954 2.26 7 *
5 Občanská demokratická strana
22 Navrátil Jan 20 ODS ODS 12 097 2.22 22 *
5 Občanská demokratická strana
4 Nebeský Radek Ing. MBA 32 ODS ODS 12 335 2.26 4 *
5 Občanská demokratická strana
11 Pešák Milan Mgr. 43 ODS ODS 12 411 2.28 11 *
5 Občanská demokratická strana
7 Petrová Lenka 23 ODS ODS 12 336 2.26 7 *
5 Občanská demokratická strana
21 Popov Petr Ing. 65 ODS ODS 12 282 2.25 21 *
9 Strana zelených
5 Punčochář Miroslav Ing. CSc. 51 SZ SZ 2 295 2.68 3 *
3 Česká str.sociálně demokrat.
3 Rybnikář Oleg Ing. 54 ČSSD ČSSD 4 043 2.31 3 *
2 Komunistická str.Čech a Moravy
5 Semela Jiří Ing. 64 KSČM BEZPP 2 482 2.27 5 *
8 Volba pro město
2 Soukupová Radka Ing. 45 VPM BEZPP 2 529 2.90 2 *
5 Občanská demokratická strana
19 Strejček Tomáš 22 ODS ODS 12 129 2.22 19 *
3 Česká str.sociálně demokrat.
1 Svoboda Miroslav Bc. 44 ČSSD ČSSD 4 055 2.32 1 *
3 Česká str.sociálně demokrat.
8 Šabľová Hana 29 ČSSD ČSSD 3 976 2.27 8 *
5 Občanská demokratická strana
23 Šedivý Zdeněk Ing. 28 ODS ODS 12 163 2.23 23 *
5 Občanská demokratická strana
5 Šorfová Marta 57 ODS ODS 13 025 2.39 5 *
5 Občanská demokratická strana
24 Štampachová Eva Ing. 53 ODS ODS 12 198 2.24 24 *
5 Občanská demokratická strana
10 Urban Daniel 36 ODS ODS 12 305 2.26 10 *
2 Komunistická str.Čech a Moravy
1 Vařbuchta Luděk PhDr. CSc. 64 KSČM KSČM 2 540 2.32 1 *
5 Občanská demokratická strana
17 Veselý Pavel 26 ODS ODS 12 159 2.23 17 *
5 Občanská demokratická strana
14 Volf Petr 28 ODS ODS 12 183 2.23 14 *
5 Občanská demokratická strana
8 Zítka Luděk 46 ODS ODS 12 246 2.24 8 *
24.10.2006 10:10:09 | přečteno 5857x | Josef Štěrba

Navigace

 
load